2733
2739
عنوان

شهیدحججی

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 70 پست
کدام دانشگاه بوده و چه رشته ای بوده بنده خدا؟

برق بوده ورودی ۸۷ 

منم عکسو تو گروه بچه ها دانشگاه دیدم نمیدونم  صحتشو

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا همه ستمگرها رو لعنت کنه.😔

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2728
فیلم شهادتشو دیدی؟ عزیزم چ دلی داری من عکسشونم نمیتونم ببنم داغون شدم چندبلر عکس دیدم هنوز روحیم داغ ...

من فکرشم نمیکردم اینجوری باشه یه هفته فقط خواب میدیدم خیلییی بد بود

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
من فکرشم نمیکردم اینجوری باشه یه هفته فقط خواب میدیدم خیلییی بد بود

من فقط سربریدن عبدالله عیسی رو دیدم همون پسر ده ساله.تا چندهفته حالم خراب بود.خیلی پشیمون شدم میگن نگاه نکنین قساوت قلب میاره

فکر کنم دانشگاه نجف آباد بوده چون اسمش رو به نام زنده یاد تغییر دادن. دلم برای بچه اش کباب شده.

نه دانشگاه علویجه تو همون نزدیکای نجف اباده علمی کاربردی

2740
من که روانم بهم ریخت فیلمشو که دیدم  تو دانشگاه ماهم دانشجو بوده ورودیمون یکی بوده  ولی ...

عزیزم اگه نرن که میان توایران به خاطرامنیت مهست که دارن میرن

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 
من که روانم بهم ریخت فیلمشو که دیدم  تو دانشگاه ماهم دانشجو بوده ورودیمون یکی بوده  ولی ...

سلام عزیزم اخه لیاقت میخواد خادم بودن و مدافع حرم بودن بچه های زهرا (س) هرکسی دعوت نمیشه خوشبحال اونا ک رفتن