2733
2739
عنوان

شهیدحججی

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 70 پست

این اتفاقات باید بیفته و بدتراز اینم خواهد شد اونقدر ک کسی ک میخواد نماز بخونه از ترس جانش قایمکی نماز بخونه قراره یه انقلاب بزرگ بشه ظهورامام زمان خیلی نزدیکه

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

موصل شهری ک داعشیا بودن توش با مرز ایران فقط ۲۰کیلومتر فاصله داشت اینا رفتند ک داعش و نابود کنند ک داعش ب ایران وارد نشه ک ناموس ایرانی دست داعش نیفته شما فکر کن مردما او منطقه چی کشیدن فکر کن الان داعش پشت در خونه باشه اونا برای دفاع از ما جون دادن اجرشون با خدا کاش قدر بدونیم

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای
2740
من که روانم بهم ریخت فیلمشو که دیدم  تو دانشگاه ماهم دانشجو بوده ورودیمون یکی بوده  ولی ...

فیلم شهادتشو دیدی؟ عزیزم چ دلی داری من عکسشونم نمیتونم ببنم داغون شدم چندبلر عکس دیدم هنوز روحیم داغونه

دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید

چرا خدا دارو دسته یزیدو نابود نکرد مگ نمیتونست؟گاهی بعضی اتفاقات باید بیفته ک شاید کسی ب خودش بیاد

من چندسال پیش عکس ی پیرمردارتشی عراق دیدم اسیر بو چندنفر دورشو گرفته بودن. اینم دهن باز وداشت التماس میکرد. تازه سر بریدنش ندیدم باز تاچند هفته افسرده شدم یا اون پسر نوجوان ک دورشوگرفته بودن و بچه وحشت کرده بود غیرقابل باوره برام یعنی اینا زن  بچم دارن؟ احساسی ب خانوادشونم دارن؟ 

دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید
2706