2737
2734

خریدهای شخصیم که فقط مخصوص برای خودم بود 👇

نرم کننده لب سه تاش ۴۵ تومن 

شونه تقسیم بندی مو ۲۵ تومن 

اسپری موی فیروز ۴۴ تومن 

ادکلن مینی ۱۳۷ تومن 

دوتا تاپ ۲۹۵تومن 

شرت گنی و شرت معمولی ۳ تا جین برای طی سال و سوتین ۷۵۰تومن 

گوشواره و موچین ۷۰ تومن 

ساپورت ۲۲۰ تومن

نان سبوس ،نان جو، نان پروتین برای رژیمم ۲۰۰ تومن 

خرما انجیر بادوم زمینی برای رژیمم ۲۰۰

دو دبه هم ماست و چندتا شیر و تخم مرغ ۳۰۰ تومن

اب کرفس و اب هویج هم ۳۰۰ تومن 

این خرجای مهمم برای خودم تا الان 

تک تک خرجام گفتم تا ببینم در ماه چقدر میشه 

شما هم بنویسید 

اگه باشگاه ایناهم میرید شهریه و پول برنامتون بنویسید و قرص رژیمی خوب هم معرفی کنین ممنون

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کافه و رستوران 𝟐 تومن 

بالم لب، دستگاه ریش تراش، مژه دونه ای و چسب، لوسیون ابرو، لوسیون بدن ، چندتا گلدون 𝟐/𝟕𝟎𝟎

فیشال و ارایشگاه 𝟔𝟎𝟎 

همین هارو که فعلا خودم حساب کردم یادمه 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

در این حد با جزئیات یادم نیست

فقط خرج های شاخص ۵۵۰ لیزر بود

اگر بچه ها منو نمیزنن و میگن دروغ میگی ۱۱ میلیون لباس مجلسی برای عروسی داداشم

۴ آرایشگاه(ناخن و میکاپ و شینیون)

اینا فعلا یادم اومد

والا من این ماه خرجام درسیه یکمش

شهریه دانشگاه نمیدونم چند هنوز پرداخت نکردم

ترمیم حدود ۴۵۰

ول گردی حدود ۵۰۰

پول اسنپ هیچ ایده ای ندارم که چند خرجش کردم

خدایی دردناکه فکر درمورپ پولایی که رفته بیا بحثو تمومش کنم😂

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2738
2706