2733
2734
عنوان

ازعصبانیت سرم داره میترکهههههه از دست این مرد حسووود😤

| مشاهده متن کامل بحث + 2615 بازدید | 199 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مثل اینکه تاپیک منوکامل نخوندی اونامیان که از زندگیم عیب بگیرن ولی مامان بابای من اگه اصرارنکن ...

بالاخره خونه پسرشونه تو هم نخای بیان اونا کار خودشون رو میکنن،چه با دعوت همسرت جه برای فضولی

نمیشه که گفت نیایین،اگه گارد بگیری همسرت هم میره تو جبهه اونا،سعی کن اصلا تنش درست نکنی دودش تو چشم خودت میره،هم زحمت مهمون داری هم تحمل اخم و تخم همسر

فقط سعی کن رسمی و محترملنه برخورد کنی تا بهونه دست همسرت ندی،

فکر کنم زیادم اهل رفت و امد نیستن،حالا همسرت یه پزی داده،بادشو خالی نکن،همراهیش کن

تو الان نزدیکترین کس همسرتی و خانواده ها فقط مهمون خونتون هستن، به خاطر اونا زندگی دو نفرتون رو خراب نکنید

اینم باید قبول کنی که قرار نیست خانواده هم رو دوست داشته باشید،قراره محترمانه برخورد کنید،اگه رفتار اشتباهی کنی یادت باشه همون رویه رو با خانوادت در پیش خواهد گرفت

افوض امری الی الله،ان الله بصیر بالعباد
بله منم مثل همه اینطور برداشت مردم اما خودشون توضیح نمیدن

ببین عزیزم بخدا سی بارریپلای کردم برای دوستان توضیح دادم 😭جالبه که شوهرم منظورمو فهمید ولی شما متوجه نشدی ببین شوهرم گفت خجالت نمیکشی تواین هفت ماه خواهربزرگمو تاحالاشام ندادی؟خیلی حرف زشتیه این درسته؟ یعنی تووظیفته که اینکاروکنی میتونست خیلی موقر بگه تاحالا خواهرمینانیومدن خونمون شام میزاری دعوتشون کنیم  ببین بتمرگ و بشین و بفرمایید سه تاشون یه معنیو میدن ولی زمین تاآسمون تفاوته بینشون منم درجواب گفتم وظیفه ای درکارنیست اونی که وظیفشه به خواهرشما شام بده شوهرشه تمام دیگه توضیح نمیدم😖

خدایامرسی
2728
چه باسیاست🤔من خیلی ساده هستم متاسفانه

عزیزم ربطی به سیاست نداره باید یاد بگیری مسایل زندگیت رو مدیریت کنی و از هر چیز کوچکی تراژدی درست نکنی،سعی کن به جای خودخوری دیدگاهت رو عوض کنی

اگه خواهر شوهرات اذیتت کردن،تو هم سعی کن به جای مقابله به مثل کمتر باهاشون مراوده داشته باشی و بیشتر شنونده

درگیر بازی هاشون نشو اونوقت هم خودت اروم میشی هم همسرت ارامش داره

عزیزم ربطی به سیاست نداره باید یاد بگیری مسایل زندگیت رو مدیریت کنی و از هر چیز کوچکی تراژدی درست نک ...

آره درسته دقیقا دارم همین کارو میکنم انشاالله که نتیجه بده

خدایامرسی
2738
ببین عزیزم بخدا سی بارریپلای کردم برای دوستان توضیح دادم 😭جالبه که شوهرم منظورمو فهمید ولی شما متوج ...

بنظر من حرف شما در جواب شوهرت خیلی خیلی زشت بوده شما که معتقدی بفرما و بشین و بتمرگ همش یکیه

بنظر من حرف شما در جواب شوهرت خیلی خیلی زشت بوده شما که معتقدی بفرما و بشین و بتمرگ همش یکیه

نمیدونم شاید به هرحال وسط دعوا حلوا خیرات نمیکنن همونطورکه حرف ایشون زشت بود 

خدایامرسی
ببین عزیزم بخدا سی بارریپلای کردم برای دوستان توضیح دادم 😭جالبه که شوهرم منظورمو فهمید ولی شما متوج ...

اینم در نظر بگیر شاید یکی به همسرت گله کرده 

مردا هم که سادن هر چی تو دلشونه رک میگن به دل نگیر

فکر کن به خاطر دل همسرت میخای از خانوادش پذیرایی کنی،ادمه سنگ که نیست میفهمه قدر زحمتاتو

مطمئنا تو این هفت ماه این دفعه اول نبوده که مادر پدرت اومدن قطعا بیش از یکبار اومدن،  اونم بعد هفت ماه انتظار داره خانوادشو دعوت کنی نه اینکه خودش دعوت کنه تو این هفت ماه بهتر بود خود شما میگفتی فلان شب خانوادتو دعوت کن،  ادم برادرش یا پسرش ازدواج کنه ینی هفت ماه بگذره نره ی وعده خونه پسر یا برادرش نره،  خب شوهرت حق داشته وقتی میبینه مادرپدرت میان اما خانواده اون نه حالا شما بکی مادرپدرت دو نفرن  اونا اصلا سی نفر به هرحال از یحا باید شروع کنی ولی ازش کمک بخواه نذار بد عادت شه

دوست عزیز گفتنیها رو دوستان گفتن و از این رفت و آمدها گریزی نیست. پس سعی کن خودت همیشه پیش قدم باشی و به موقع دعوتشون کنی. بعد هم توی هر مهمونی که دارید روالت این باشه که کار آشپزخونه با شما و پذیرایی با همسرت باشه. بگو زشته من دولا و راست بشم جلوی مردها. خودت رو هم تو آشپزخونه کاملا مشغول کن که ببینه دستت بنده و کار پذیرایی رو انجام بده. فوقش اینه که مادر و خواهرش واسه این که شازده تکون نخوره خودشون پامیشن ازش میگیرن

2706