2737
2734
عنوان

کافه کتاب هستی📚📖📓🍹🍵🍰

| مشاهده متن کامل بحث + 3611 بازدید | 158 پست

کتاب پایی که جاماند...عالیه...بخونین حتما...

کتاب دا هم همینطور ...شاه بی شین اینم خوبه

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صفحه دیگری از کتاب اب چال

چه کتاب قشنگی😍😍😍ایشاالله واسه نی نی اینده ام

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم
کتاب پایی که جاماند...عالیه...بخونین حتما... کتاب دا هم همینطور ...شاه بی شین اینم خوبه

ممنون عزیزم،حتما خواهم خواند....😍😘اتفاقا دوست دارم.

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....
2728
ممنون عزیزم،حتما خواهم خواند....😍😘اتفاقا دوست دارم.

خواهش میکنم دوست بافرهنگ و کتابخونم

قورباغه را قورت بده

رمان بامداد خمار

رمان بلندی های بادگیر اثر امیلی برونته

کتاب جین ایر اثر شارلوت برونته

کتاب کوری

حلیه المتقین(عالیه)

نقطه ته خط(طنز)

فیض بوک(شعرطنز)

منم بچه میخااااااام😭😭
2738
منم پی دی اف دوست ندارم.عاشق بوی کاغذم😍😘

حاج خانوم هلاکم بعدا میخونم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
قورباغه را قورت بده رمان بامداد خمار رمان بلندی های بادگیر اثر امیلی برونته کتاب جین ایر اثر شارل ...

متشکرم دختر تابستان.😍

بالاخره یه تاپیک درست و حسابی پیدا شد.خداروشکر من زنده ام هم قشنگخ

اتفاقا می‌خواستم من زنده ام رو امشب بذارم واسه معرفی....بنظرم لازمه دختران خوب سایت أین کتاب فوق العاده رو بخونن....اما همه خواب بودند نشد برم اتاق کتابخونم.

2706