2737
2734
عنوان

کافه کتاب هستی📚📖📓🍹🍵🍰

| مشاهده متن کامل بحث + 3611 بازدید | 158 پست
کم کم درست کن.

اره توفکرشم..چون اکثرکتابایی ک میخونم پی دی افه..یا خودکتابو پیدا  نمیکنم یا زورم میاد برم بخرم..ولی واقعا هیچی خود کتاب نمیشه..نه این کتابای صوتی..فعلا چن ماه پیش کنیزملکه مصر رو خزیدم

.قصددارم دیوان حافظم بخرم چن روز دیگ..کمکم شروع کنم به درست کردن کتابخونم

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
اره توفکرشم..چون اکثرکتابایی ک میخونم پی دی افه..یا خودکتابو پیدا  نمیکنم یا زورم میاد برم بخرم ...

منم پی دی اف دوست ندارم.عاشق بوی کاغذم😍😘

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کتاب هایی که کاربردی هستن هم معرفی کنید نمیدونم چطوری منظورمو برسونم😆😆 مثلا کتاب های روانشناسی و ...

چشم😍😘

سلام عزیزم چقدر خوشحال شدم تاپیکت و دیدم من پایه کافه کتابت هستم امیدوارم در اینده نزدیک به این ارزوت برسی 

منم الان دارم جانِ شیفته رو میخونم جلد سوم کتابم ۴ جلده یکم طولانیه و روند داستان یکم کند پیش میره فکر کنم واسه همین منم توخوندنش کند پیش میرم  

برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
2738
سلام عزیزم چقدر خوشحال شدم تاپیکت و دیدم من پایه کافه کتابت هستم امیدوارم در اینده نزدیک به این ارزو ...

عزیزم،منم خوشحالم که دوستان اهل کتابی مثل شما دارم.😍😘

امشب سه تا کتاب خوب که خودم تازه اونا رو خریدم معرفی میکنم.امیدوارم خوشتون بیاد.

این کتاب رو به پیشنهاد خانم فاطمه جناب اصفهانی خریدم تا کمی هنر سفر بیاموزم....آخه تو این مورد واقعا بی هنرم و سفر از نظر من یعنی پرواز،هتل،خرید،و سپس پروزا و برگشت.

یه صفحه از کتاب برای آشنایی شما

اگر میخوابن مفهوم کمبود آب رو به فرزند دلبندتون آموزش بدین این کتاب فوق العادس.

اون چالهای توی کتاب همین کمبود آب رو نشون میده

2706