2733
2734
عنوان

کافه کتاب هستی📚📖📓🍹🍵🍰

| مشاهده متن کامل بحث + 3611 بازدید | 158 پست
سلام دوستای عزیز. میخواستم درباره دستگاه های کتابخوان ebook reader ازتون  بپرسم. چون نور گوشی و ...

من استفاده نکردم عزیزم

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اومدم.. دارم کتاب مردی به نام اوه رو می خونم

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
2731

سلام.اول از هم امیدوارم ارزوی استارتر عزیز براورده شه.دوم این ک این تاپیک اولین تاپیکی بود ک باعث شد من بعد ماها دوباره وارد سایت بشم.و سوم کتاب سینوهه رو ب دوست دارن کتاب معرفی میکنم.کتابی که راجع به زندگی نامه پزشک دربار فرعونه.و این پزشک سفرهایی ب کشورهایی میکنه.توصیف این کشورها برای من بسیار جذاب و شیرین بود و با سینوهه در تمام کوچه ها همقدم شدم و خودمو شریک این سفرها کردم و بی نهایت لذت بردم.و کتاب دوم کتاب نامه به کوکدکی که هیچ وقت زاده نشد هنوز تمومش نکردم اما بسیار زیباست.و خیلی قشنگ با احساسات مادرانه من بازی کرد

دعا نویس خوب فقط مریم خانوم

‌09379570528

واقعی ترینه و کلاهبردار نیست

منم از نی نی سایت پیدا کردمش

حلالش باشه به جان دو تا بچه هام قسم معجزه ازش دیدم همه کار و زندگیمو درست کرده مدیونشم که دارم اینجا میگم

‌09379570528

به قران تبلیغ الکی نمیکنم دارم جون بچه هامو قسم میخورم با چشم دیدم کفش جلو پاهاش جفت میشه

موکل داره همه کارم میکنه

‌09379570528

هرکاری ازش بر میاد و ردخور نداره

منم دارم میگم که اونایی که مشکل دارن گره از کارشون باز بشه انشاالله

2740