2737
2739
عنوان

زایمان من در عرفان

6787 بازدید | 78 پست
من روز عید قربان توی بیمارستان عرفان زایمان کردم و از خوبیهای بیمارستان و رسیدگی پرسنلشون هر چقدر بگم کم گفتم به نظر من بیمارستان بی نظیری بود اگه سوالی داشتید بپرسید
از خدا میخوام دخترمو برامون حفظ کنه و یه دختر سالم و صالح دیگه هم قسمتون بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زایمان طبیعی با خانم دکتر حجتی هزینه بیمارستان 1750000 تومان شد اپیدورال شدم که 400 هزارتومان هزینه اون بود که دکتر مولوی اینکارو برام انجام داد
نرمینه جانبه سلامتی مبارکه.
زایمان طبیعی یا سزارین؟ کدوم دکتر؟ هزینه؟ آیا دکترت هزینه زیادی برای خودش نگرفت؟
دکتر من هم بیمارستان عرفانه اما گفته یک میلیون علاوه بر هزینه زایمان باید در مطب به خودش پرداخت کنم.
دیروز رفتم بیمارستان عرفان تا شاید دکتر دیگه ای که نخواهد پول اضافه بگیره پیدا کنم بیفایده بود.
دوستان اگر دکتر خوبی برای زایمان طبیعی در عرفان سراغ دارید معرفی کنید.
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
حسابداری بیمارستان به من گفت 1200 طبیعی-1600 اپیدورال- اما دکترهای معمولا هزینه جدا می گیرند حتی اگر اورژانسی بیای.
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2738
نرمینه جان ببخشید اینقدر سوال می پرسم آخه من خیلی استرس دارم. حدود 2-3 هفته دیگه زایمان می کنم اما هنوز نمی دونم چیکار کنم. شما هفته چندم زایمان کردی؟ وزن نی نی خوب بود؟
خواهش میکنم هر سوالی دارید حتما جواب میدم چون منم تا چند روز قبل همش دلم میخواست از عرفان بیشتر بدونم و حالا هم در خدمتتون هستم
زایمان طبیعی با اپیدورال دکتر زنان خانم دکتر حجتی که توی شهید عراقی و سعادت آباد مطب داره و هیچ هزینه ای جداگانه نمیگیره و دکتر فوق العاده مهربون و دقیق ودلسوزی هست دکتر اپیدورال هم دکتر مولوی بود خیلی سخت گیر بود اما شدیدا با دقت هزینه زایمان 1200 - هزینه اپیدورال 400 - هزینه همراه 60 - هزینه وسایل بچه 8400 تومان - هزینه وسایل داروخانه شامل دروشیتها - لباس زیر و .... 100 هزار تومان شد
من وقتی سه شنبه شب از حوالی ساعت 2 دردام شروع شد و به خونریزی افتادم و دردام اولش کم بود تا صبح ساعت 7 تحمل کردم و ساعت 8 رسیدم بیمارستان اون موقع دهانه رحمم 5 سانت باز شده بود بعد از معاینه داخلی که اولش به نظر کمی وحشتناک به نظر میرسه اما بعد از یه بار معاینه خیالت راحت میشه که هیچ چیز خاصی نیست و دردی هم نداره بعد کیسه آبو با یه سوزن زد و آمپول فشارو زدن که دردهام منظم بشه
هفته چندم بودی؟ زایمان اولت بود؟
کم کم دردام شدید و شدیدتر شد و زمانهاش طولانی تر اون روز هم خیلی بلوک زایمان شلوغ بود و من توی اتاق معاینه داشتم دردامو سپری میکردم اما چون خواستم که همسرم پیشم باشه ازم خواستن منتظربشم که اتاق لیبر خالی بشهح حدود یک ساعت بعد رفتم به لیبر و همسری اومد پیشم اما دردام خیلی خیلی شدید بود به حدی که من 4 مرتبه استفراغ کردم و بدنم به شدت به لرزه افتاده بود طوری که همش داد میزدم و میگفتم تورو خدا منو سزارین کنید مامایی که شیفت بود اسمش نقدیان بود و خیلی هم مهربون بود و همش میگفت دخترم تحمل کن مامان جان تحمل کن که اخر سر هم پیشنهاد اپیدورالو داد ولی بدون اجازه دکترم بود که دکی وقتی اومد گفت چرا بی اجازه اش اینکارو کردن
2706