2752
2734
عنوان

زایمان من در عرفان

| مشاهده متن کامل بحث + 6788 بازدید | 78 پست
وقتی خواستن منو اپیدورال کنن دکی توی بیمارستان ساسان توی اتاق عمل بود و نمی تونست جواب بده و چون من دچار افت فشار شدید و لرزه و استفراغ شدم با موافقت خودم اپیدورالم کردن اما اگه دکی کمی زودتر رسیده بود و کمکم میکرد شاید نیازی به این کار نداشتم البته با دوز پایینی برای من استفاده کردن تا فقط بتونم کمی دردارو بهتر تحمل کنم بالاخره با زورهایی که زدم نی نی ساعت 1.5 به دنیا اومد و خود خانم دکتر کلی برام دعا خوند و برای نی نی هم اذان گفت و موقع به دنیا اومدن نی نی مامای شیفت عوض شد و خانم زمانی بود که با کمک دستای اون بود که نی نی به دنیا اومد چون من دیگه هیچ زوری نداشتم و مدام ماسک اکسیژن به من وصل می کردن
از خدا میخوام دخترمو برامون حفظ کنه و یه دختر سالم و صالح دیگه هم قسمتون بشه
زایمان اولم بود و 38 هفته و 3 روزم بود از تعریفای من نترسید و اگه قصد دارید زایمان طبیعی بکنید حتما بیشتر دردارو توی خونه تحمل کنید چون توی بیمارستان بعد از زدن آمپول فشار و زدن سرم چون مجبور میشید روی تخت بمونید کمی مراحلو سختتر میکنه در صورتیکه من وقتی رفتم بیمارستان 5 سانت رحمم باز شده بود و توی خونه خیلی راحتتر می تونستم دردامو تحمل کنم من 4 تا بخیه خوردم البته بخیه ای نهایی که مشخص هست چون یه لایه هم از زیر میخوره که معلوم نیست و من نمی دونم اون چند تا بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه سوالی داشتید بپرسید چون دیگه باید برم به نی نی برسم اما شما پست بزارید حتما میام جوابتونو میدم
2731
بهار جون من شماره خانم دکترو برات میذارم اگه خواستی یه سر برو پیشش خودش به زایمان طبیعی فیزیولوژیک موافقه و با اپیدورال مخالفه البته اونجا که بودم متوجه شدم کار سزارین خانم دکتر هم خوبه
88097819 دکتر حجتی مطب ایشون توی سعادت آباد زنگ بزن اونجا آدرسشو بهت میده اگه مطب شهید عراقی برات مناسب تره می تونی از خانم شمشیری منشی اونجا آدرسشو شمارشو بگیری
راستی به افرادی که میان عیادتتون بگید که گل براتون نیارن چون نمی زارن کنار تختتون بمونه چون میگن برای نی نی ها ضرر داره که می تونی بیرون در بزارید
manam epidural kardam vali aslan aslan dard nadashtam kolan 7 saat tool keshid too khoone bedoone dard kise abam pare shod vaghti raftam bimarestan 4 c baz bood taze dardam shoro shode bood ke epidural kardam va dige engar na engar ke zayemane khaili rahat bood vali hesaaaaabi bakhiye khordam
بچه ها منم می خوام در عرفان زایمان طبیعی داشته باشم اما دکترم صفارزاده است به من گفته هزینه طبیعی 3200 می شه چقدر با هزینه زایمان نرمینه جون فرق می کنه راستی نرمینه جون چشمت روشن عزیزم.
اویا جون شما کدوم بیمارستان زایمان کردین
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
اوجان عزیز هزینه اتاق خصوصی 300 تومنه و هزینه سزارین 1600 هست تخت کناری من سزارین بود و مجموع هزینه هاش 1900 شده بود و دکترش خانم دکتر مکانیک بود
2706