2733
2739
عنوان

عکس بازی😍عکس کفش عروسیتون

| مشاهده متن کامل بحث + 23356 بازدید | 75 پست

كفش عروسي من فروردين٨٨البته پشتش پاپيون داشت چندبار كه پوشيدم يكيش گم شد مجبور شدم اون يكي رو هم بكنم😔ولي ديگه نپوشيدمش

خدايا مرسي كه هميشه بهم لطف داشتي و داري،مرسي كه هستي خداجونم❤️🙏     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

كفش زياد دارم تاپيك سرده ولي 🤣🤣🤣🤣

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بچه ها نینی سایت هنگه یا برامن اینطوریه؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

مامان رادين چه بامزه س كفشات

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

عروسي نگرفتم فقط عكس و كليپ اما اين بود كفشم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
خشگله کفش عروسیت؟ 😁😁عاشق کفشای عروسی ومجلسی ام😍 بزا ببینیم مال کی قشنگتره

مال من رو گفتن حق نداری پات کنی بلنده 

دیدم روز عروسی مادر شوهرم پاش کرده 

منم ی کفش از مجردیام داشتم اون رو روز عروسیم پام کردم   

2706