2733
2734
عنوان

عکس بازی😍عکس کفش عروسیتون

| مشاهده متن کامل بحث + 23356 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۱۵ جفت کفش مجلسی دارم

کلا عشق کفشم

ولی دارم دخترمو میخوابونم😁

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من الان حسشو ندارم کفشمو بیارم عکس بگیرم ,فقط اینو بگم که کل تهران رو گشتم تا یه کفش بدون پاشنه خوشگ ...

اره منم چون قدم بلنده مجبورم بی پاشنه بپوشم😑😑😐که پیدام نمیشد

منم دقیقا هممه جاروگشتم تابلاخره یکی پیداکردیم

ولی قشنگ بود

منم خونه ی خودمون نیسم عکس بزارم 😤😤😕😕😕😕😕😁😁😁😁

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2738

یه بار قبله عروسیم تویه عروسی کفشه پاشنه دار پوشیدم ,ولی چون قدم خیلی از بقیه بلندتر شده بود ,یه جورایی معذب شدم ,دیگه از اون به بعد پاشنه دار نپوشیدم,ولی عاشقه کفشای پاشنه بلندم ,خیلی خوشگلن     

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
یه بار قبله عروسیم تویه عروسی کفشه پاشنه دار پوشیدم ,ولی چون قدم خیلی از بقیه بلندتر شده بود ,یه جور ...

خیلی بده 

فقط باید باحسرت نگاشون کنیم😬😩😩😩😁😁😁😀😀😀😀😀

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

یگانه یه تاپیک خوب بهت پیشنهاد میدم بزن باچ  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2706