2733
2734
عنوان

داغ کودک 8ماهه.بنیتا😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2649 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چی ب چی ربط داره اینهمه دزدی و تجاوز و قتل و قساوت دل یعنی مال این نیست ک امنیت نیست؟ک مردم گشنه ...

بخاطر پول هرکاری کنن دزدی کنن ولی وجدان نداره اون کسی که شیشه رو بالا میکشه تا بچه زیر گرما بمیره تو که وسایلاتو دزدیدی چ فرقی داشت ماشین کجا بمونه

یا اونی که خودش زن داره یا با وجود اینهمه زن خراب باز ب دختربچه رحم نمیکنه با اون همه مال و منال

ایراد از خود مردممونم هست

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
حالا بالاخره پیدا شده یا نشده؟ چرا نوشتی داغ استارتر؟مردم از نگرانی ضمنا به قول معروف از ماست که ب ...

جنازش پیدا شده. یارو ماشین رو ول میکنه شیش هام بالا بچه از گرما و گرسنگی و تشنگی هلاک میشه

فر فری موی غزل ساز منی😍😍😍
2728
بخاطر پول هرکاری کنن دزدی کنن ولی وجدان نداره اون کسی که شیشه رو بالا میکشه تا بچه زیر گرما بمیره تو ...

خب همین دیگه....چی باعث شده یکی اینقد دلش سنگ بشه ک بچه رو ول کن تو ماشین و بره

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟

خانما غر نزنین ما ها هممون باید  از این درد بمیریم که یه بچه 8 ماهه اینجور پر پر شد تو مملکت اسلامی ای خدااااااااااااااااا دارم میترکم از ناراحتی  همه مادرا امروز داغدارن

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

واااای یا خدا تو گوگل زدم خوندم ک جسدش پیدا شده

واویلااااا باورم نمیشه هنوز منتظر بودم پیدا شه

حتما از ترس و گرسنگی مرده طفل معصوم

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
2740
وای من بارداربودم..‌این چه تاپیکی بود حالم بد شد....الکی مثلامن باردارم    

البته خانم های باردار ببخشن...قصد جسارت نداشتم...شوخی بود

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل
اینقدرررر غمگینم که قابل وصف نیست از صبح داغونم  برای این داغو غصه هزار تا تاپیک زدم هم ...

وای نه پدر بزرگ مادربزرگ و عمه خاله عمو دایی  اینا هم الان داغ داربنیتا هستن اگه اتفاقی برای پدرومادرش هم بیوفته اونا داغون میشن باید برای صبر پدر و مادر بنیتا دعا کنیم

دعاکنیم برای دل مادر و پدر بنیتا

خدایا عاشقتم که انقد خوبی😘
میگن تو ژاپن اصلا دزد گیر وجود نداره چون هچکس ماشین نمیدزده حالا اینجا واسه ی پراید زپرتی دزدگیرو قف ...

پراید زپرتی!!!! لحنت زشته عزیزم. کسی که پراید داره توانش در همون حده شاید از لحن شما ناراحت بشه. هر چند پرایدم دیگه زپرتی نیس بیس ملیون پولشه

❤❤❤حال خوبیه که دارمت ❤❤❤