2737
2734
عنوان

کیا فسنجون خیلی خوب درست می کنن؟

587 بازدید | 53 پست

برای ده نفر چند تا گردو بریزم؟  

با گوشت بوغلمون میخوام درست کنم قبلش طعم دارش کنم؟  

یه دستور پخت خوشمزه میگید که لعاب بده و مجلسی بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند تا گردو که من چشمی میریزم

برای ۴نفر یه ترشی خوری

برای لعابش هم بزار خوب جا بیفته با آب یخ درست کن غذا رو من مزه دار نمیکنم آخر پخت کمی یخ بنداز داخلش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من از فسنجون بدم میاد هیچوقتم دنبال طرز تهیش نرفتم ولی مامانم خوب میپخت اونوقتا

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2738

اندازه دوتا کاسه گردو خورد کن. 

گردو هارو قشنگ تفت بده که روغن بیندازن، البته نسوزن ها در حدی که روغن بندازه بعد اب زیاد بهش بزن بهمراه چنتا تیکه یخ که لعاب بندازه بعد ادویه ها و رب هارو اضافه کن اخر کارب یکوچولو ابلیمو با دو الی یه قاشق شکر مخلوط کن بزن، بعد اینکه رب هارو ریختی بوقلمو های پخته شدرم بزار تو خورشت بزار تا خورشت حا بیفته اونام طمع بگیرن

قبلش اگه میخوای عالی بشه توی پیاز رنده شده و نمک و زعفران گوشتت رو مزه دار کن . مثلا الان تا فردا صبح. بعد هم تفت بده گوشت رو بدون روغن .گردو سابیده شده هم اضافه کن بعد هم رب و آب انار ترش اگه داری اضافه کن . اندازه نصف استکان . یه روش دیگه هم گردو رو چهار ساعت با شعله کم خالی بدون مرغ بذار بپزه و رنگش قهوه ای میشه . بعد بهش گوشت رو اضافه کن و رب ..

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
عه من خیلی دوست دارم مهمونامم خیلی دوست دارن

اره یه غذاییه که باب طب خیلیاس عزیزم من کلا هر چی بشر میخوره دوسندارم😂خورش۰ای ترش یا شیرینو نمیپسندم کلا،منو همون قیمه و قورمهو بادمجون بدن دس پنجولشونم ماچ میکنم😂😂

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

با گوشت بوقلمون خوب در نمیاد طبعشم با گردو خییلی گرم تر میشه با مرغ درست کن گرودو اندازه ۲ونیم لیوان فرانسوی و ۳تیکه سینه نصف شده اول گردو هات جرخ کن من از صافی رد میکنم   

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2706