2733
2739
عنوان

شماره از خارج

179 بازدید | 28 پست

نزدیک به یکی دوماه شماره های خارجی زنگ میزنن،فقط ی تک زنگ..هییییچ وقتم شمارشون یکی نیست،همیشه فرقه..ولی دوباره تماس میگیرم اذان پخش میشه :/

واقعا دیوونه شدم

تماس نگیر دیگه باهاشون 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

به همه تقریبا زنگ میزنن

به هیچ وجه جواب نده تا قطع کنن

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به این شماره ها نباید زنگ بزنید . یکبار زنگ بزنید دیگه مدام باهاتون تماس میگیرن . روش درآمد زاییه. تک زنگ میزنن که شما کنجکاو بشید و برگردید بهشون زنگ بزنید و از هزینه تماس خارجی شما پورسانت دریافت می کنن .  

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2731
دیگه تماس نگرفتم..ولی خب همینطور زنگ میزنن

برا مامان منم اینجوری شده بود ی مدت 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738
خدا بگم چیکارشون کنه ..دیشب از 12تا 6صب 5دفعه زنگ زدن

شماره تون رو گذاشتن تو لیست کسایی که احتمال جواب دانشون هست مدام باهاتون تماس می گیرن . چون بهشون زنگ زدید احتمال می دن که بازم ممکنه این کار رو بکنید .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

به منم زنگ زدن حافظه پنهان پیام و مخاطبین رو پاک کردم

دیگه زنگ نخورد

نمی دونم ربطش چیه ولی دو سری برام پیش اومد

با روش درست شد

البته من نه هیچ موقع جواب دادم

نه باهاشون تماس گرفتم

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️

خب نباید زنگ بزنی اونا هکرن 

بیچاره پلیس فتا و اداره پیشگیری زبونشون مو درآورد سر این قضایا یکی زنگ زدن یکی لینک😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706