2733
2734
عنوان

مشکل من با یه پسر

239 بازدید | 12 پست

بچه ها میتونین کمکم کنین؟من دوسال پیش با یه آقا دوست معمولی بودیم و ازش خوشم نمیومد فقط بیرون میرفتیم و ایناها بعدش به من پیشنهاد داد و من رد کردم.یه شب باهم کلی دعوا کردیم و یه سال تقریبا باهم صحبت نکردیم .منم یه سری اتفاق برام افتاد و از شدت تنهایی نمیدونم فکنم مغزم هم کار نمی‌کرد بهش پبامک زدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعدا فهمیدم با یه دخترست. خلاصه باهم صحبت میکردیم و یهو اومد گفت با دختره بهم زده و مارو انداخت توی یه رابطه یهویی که اصلا ازش راضی نیستم .نمیدونم چیکار کنم واقعا.الان امتحانای دانشگاهم داره دیوونم میکنه و اونم از یه طرف همش اطرافم و من نمیتونم تحملش کنم 

آخر ترمی دردسر شد برام

بعدا فهمیدم با یه دخترست. خلاصه باهم صحبت میکردیم و یهو اومد گفت با دختره بهم زده و مارو انداخت توی ...

خیلی پررو تشریف داری مسخره خودت کردی بدبخت رو

هر وقتی تنهایی میری سراغش 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
اره یکی با خودت همین رفتار و کنه میفهمی چی به چیه متاسفانه الان نمی‌فهمی باید سرت بیاد

من هیچوقت آدمارو داخل عمل انجام شده قرار نمیدم. جفتمون دختریم گفتم شاید بیشتر همو درک کنیم