2737
2734
عنوان

داغ کودک 8ماهه.بنیتا😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2649 بازدید | 128 پست

هم تواین قضیه وهم قضیه اتناالبته بیشترپدرمادراهم خیلی مقصرهستن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

مهکامه هر چی میگی حرف دل منه دارم میمیرمممممم لحظه به لحظه اوم طفل معصوم انگار جلو چشممه و زجری که دیده 

بمیرم براش شیر خوار بوده هنوز بمیرررررم برات الهی مادری. جونم برات در بره الهی

خدایا کمکم کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته حرفتون درسته پدرا واقعا همینجور گیج میزنن یه جوراب نمیتونن پاشون کنن در به در دنبال جوراباشونن اونوقت نباید بهشون بچه بسپاریم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2731
اگر مادر بچه شو یادس رفته بود این بلا اومده بود سرش الان  شوهره حکم اعدام زنشو میخواست یا طلاقش ...

اره تو این مملکت بعید نیست

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
مهکامه هر چی میگی حرف دل منه دارم میمیرمممممم لحظه به لحظه اوم طفل معصوم انگار جلو چشممه و زجری که د ...

به خدا داشتم غذا میخوردم فهمیدم اصلا گذاشتم کنار حالم بد شد ای وای من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

بچه باید سنجاق زیر گلو بشه وسلام تا جایی که بتونه از خودش دفاع کنه من تزم اینه خانما مراقب گلامون باشیم خون دل میخوریم تا بزرگ شن  این مادر  خون دل خورد تا دخترش 8 ماهه شد  پس مراقبشون باشیم هرکس میخواد ناراحت بشه اشکال نداره  این بچه ها خدای روی زمینشون ماییم  گناه دارن  اینا دارن تاوان وحشی گری بزرگترا رو میدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بله منم نمیگم پدر و مادراشون مقصر نبودن.این سهل انگاری رو اصلا نمیشه انکار کرد اما این ک پلیس فقط ب پدر و مادرا تذکر بده و اونا رو مقصر بدونه خیلی رو مخه و اصلا قابل توجیه نیست.

گیریم یکی بچه شو ول کرد ک تو روز روشن فاصله ۲۰۰ متری تا خونه رو تنها بره درسته سهل انگاریه اما باید بهش تجاوز بشه و به قتل برسه؟!؟گیریم یکی بچه شو تو ماشین روش ول کرد پیاده شد درو ببنده باید بچه ش دزدیده شه و رها شه تا بمیره!؟!؟

اینه مملکتی ک ما میخواستیم؟

پلیس اگه خیلی زرنگه ب فکر تذکر خالی نباشه چاره اندیشی کنه ک یه سابقه دار نیاد خیلی راحت جرمایی رو هم ک بلد نبوده از هم بندیاش یاد بگیر ه و انجام بده

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
2706