2733
2739
میدونم شعره ولی در رابطه با این قضیه نمیشه با توجه به احساسات تصمیم گرفت

اهان راست میگین.اره دیگه ادم بخواد منطقی نگاه کنه همینطوره

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

چون به نظرم کثافت(دروغ، تظاهر، ریا، فساد اخلاقی و اجتماعی و اداری،ظلم،سرکوب مظلوم،بی عدالتی جنسیتی و اجتماعی،بی اخلاقی،فقر،اختلاف طبقاتی،بی کفایتی و...) سر تا پای این کشور رو گرفته و به یه باتلاق تبدیلش کرده که دیگه هیچوقت درست نمیشه

من اگه بمونم میترسم تو باتلاق گیر بیفتم انسانیتم از بین بره برای همین دوست دارم برم.یعنی در واقع دوست دارم فرار کنم

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.

تبعیض جنسیتی یعنی تو زایمان میکنی ولی حق حضانت با باباشه!!!!

اجازه ی طلاق نداری!!!!!!

حق خروج از کشور بدون اجازه ی شوهرتو نداری !!!!

اگه شوهرت اجازه نده حق کار و تحصیل هم نداری!!!!!

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
2728
تبعیض جنسیتی یعنی تو زایمان میکنی ولی حق حضانت با باباشه!!!! اجازه ی طلاق نداری!!!!!! حق خروج از ک ...

واي اينا خيلي رو اعصاب من هستن

حتی انجام دادن یه کار اشتباه بهتر از هیچ کاری نکردن و دست روی دست گذاشتنه.
لطف کردی خوب خسته میشی بازم برام بگی من زیاد وارد اجتماع نشدم دانشگاه هم نرفتم از تبعیض جنسیتی هیچی ...

ببین من پزشکم اوایل که طرحمو شروع کردم تو یه روستا بودم چندین بار وقتی دیدن من خانوم هستم رفتن ویزیت رو پس دادن، گفتن پزشک مرد میخان 

چندین بار هم میومد ن بلند داد میدن که اون دختره اومده دفترچه رو مهر کنه مسئول پذیرش هم با خنده تایید میکرد حرفشون رو

حتی خیلی از خانم ها هم خانم رو قبول ندارن دور و برت ندیدی چقدر به راننده های خانم بی احترامی میشه؟ 

انقدر از این چیزا دیدم خیلیا رو هم نمیتونم اینجا بگم دوستم

2740
منم واقعادلم میخوادبرم چون واقعاراحت نیستم تازه شماهاک کشورخودتونه من مهاجرهستم

اخه الان سارق بنیتا نگو تازه از زندان ازاد شده وچند بار سابقه کیفری داشته؛قاتل اتنا هم دزد بوده اولش😭

اینو نباید اعدام میکردن اخه همون اول 😭😭😭😭😭😭😭حتما باید به جاهایی باریک بکشه کار

خیلی از اقوام ما سالها پیش از ایران رفتن، حالا تو سن و سال بالا برگشتن باز ایران که تو وطنشون بمیرن، ...

من دیدم هرکی رفته راضیه

نهایت ب قول خودت اخر عمرشون برمیگردن که تو خاک خودشون بمیرن