2733
2739
عنوان

چرا شوهرم بعد زایمانم انقدر بد شد

541 بازدید | 38 پست

خیلیییییی عوض شده

اخرین باری ک رابطه داشتیم ۵ماه پیش بوده

اصلا نزدیکم نمیشه

چرا اخه

من نیاز ب محبت دارم

خیلی داغونم و افسرده

بارداری و زایمان خیلیییییی سختی داشتم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باهاش حرف بزن تو محبت کن و سعی کن پر انرژی باشی 

شما خودت رو از بیرون نمی‌بینی شاید در طول روز انقد خسته میشی که نمیتونی انرژی داشته باشی آدم گاهی حواسش نیست کار های خونه و بچه بهش فشار میاره غر میزنی کم حوصلس حال نداره به خودش برسه مرد هم تحت تاثیر قرار میگیره ضمن اینکه سعی میکنی پر انرژی باشی حتما با همسرت هم حرف بزن در این رابطه

2740

همشون همینن.

درست میشه

خدایاشکرت که دارمت و همیشه هستی .                    از خواننده تقاضا میشود یک صلوات قشنگ اول برای سلامتی و ظهور آقا بفرستن و صلوات دوم رو برای حاجت خودشون و اگه خواستن صلوات سوم رو برای رفع گرفتاری تمام گرفتارا .                                                      اللهم صلی علی محمد و آل محمد                  
به خودت می‌رسی ؟؟؟ بعضی از مادرا رو دیدم بوی شیر و بوی بچه و اینا میدن ،،،،، بنظرم به نظافت ...

باید درک کنه

من از صبح تا شب درگیر بچم

بچه رفلاکسی ک هی بالا میاره

دیگ نمیتونم مثل قبل ب خودم برسم 

به نظرم چیز عجیبی نیست به هر حال شرایط بعد از بچه خاص هست .تو زندگی های امروزی و شکل کوچیک شده خانواده عموما این مسائل  هست .عموما نه فرصتش هست نه انرژی جسمی و روانی .کم گم درست میشه 

2706