2737
2734
عنوان

خانوما لطفا بگین نظرتون چیه؟ چیکار کنم ؟!😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه دکترا با هم متفاوته، بعد تو که همه رو انجام دادی همون عکس و ... اینا رو پیش یکی دیگه ببر ببین ...

اگه این ماه باردار نشم همین کارو میکنم..ی دکتر دیگه تو همین اهواز ! البته اگه همسری راضی بشه! ... انصافا برا تهران رفتن و اون مراکز نابارواری ک هزینه های گزافی میگیرن زوده ..ن؟ :/ 

از بزرگای فامیل ی کاموا ک چندین تا گره داشت دادن بهم ک ب دستم ببندم تا چهل روز بعد از عروسیم ... دیگ ...

واسه چی؟ عرب هستین؟ 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2728

خیلیا بعد از عکس رنگی باردار میشن،آخه خودش یه درمانه

من خودم بهمن ماهی بود،عکس رنگی دادم،ماه بعدش پریود شدم،بعدشم باردار

شمام دو سه ماه صبر کن،ان شاءالله که میشی،اگر نشد اونموقع برو دکتر

من خودم 7 ماه رابطه بدون جلوگیری داشتم دیگه داشتم ناامید میشدم که یه خانوم تو یه مراسمی بهم گف شاید ...

تو رو خدا برام توضيح بديد ك چله چجوري ميوفته رو يكي و بايد چكار كنه ك رفع بشه اصلا از كجا بفهمه چله داره؟؟؟؟؟؟

از چن نفر شنيده بودم فك ميكردم خرافاته و اهميت ندادم الان ك گفتيد نگران شدم

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
2738

حالا چراانقدر بچه دارشدن واست مهمه؟ 

منظورم اینه که چراانقدر سخت میگیرید

جلوگیری نکنید باللخره میاد دیگه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
از بزرگای فامیل ی کاموا ک چندین تا گره داشت دادن بهم ک ب دستم ببندم تا چهل روز بعد از عروسیم ... دیگ ...

عزیزم با کاموای خالی که نمیشه باید یه دعایی دستورلعملی میداشت دیگه

اگه انقد ساده بود همه میرفتن چله بری میکردن.

بازم ببخشید ها من نظرمو گفتم فقط

به برنامه دکتر شما حرفی ندارم☺

💓💓💓پسل عزیز تر ازجانم آمدنت مبارک💓💓💓
اگه این ماه باردار نشم همین کارو میکنم..ی دکتر دیگه تو همین اهواز ! البته اگه همسری راضی بشه! ... ان ...

بله 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
امید بخدا ... انشاالله ...  بخدا استرسم دست خودم نیست !

میدونم عزیزم ذهنت رو منحرف کن.

من خودم ماهی که به فکر سفر بودم و برنامه ریزیهاش، همون ماه باردار شدم

تازه هم من هم شوهرم مشکل داشتیم

اکنون دو قلب دارم، هرکدام را بگیری، جانم می رود.

يعني اين نوزادايي ك تو بيمارستان دنيا ميان و كنار ١٠ تا توزاد ديگه همه چله دارن؟؟😐😐

يا اينا كه همزمان ٢٠،٣٠ تا دختر پسر واسشون عروسي ميگيرن همزمان اين بي بضاعتارو ميگم يعني اونا همه چله دارن؟؟!!!