2733
2739
عنوان

خانوما لطفا بگین نظرتون چیه؟ چیکار کنم ؟!😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 99 پست
سلام. آزمایش همسرت نرمال بود؟ اگه اره و خودتم وسط سیکل فولیکول خوب داری پس عجله نکنین ان شاالله بزو ...

اره نرمال بود... چون فولی خوب داشتم و نشدم دکترم فرستادم برا عکس رنگی ..! ک اونم مشکلی نداشت و دوباره برام لتروزول نوشت 

من خودم چله داشتم مثلا زمان عقدت یا عروسیت با یکی از اطرافیانت نزدیک بهم انجام شده (کمتر از 40روز )ر ...

عزيزم منم اينو قبلا شنيدم ميشه برام كامل توضيح بدي؟ اصلا سر در نميارم چيه

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما که سنت کمه مشکل خاصی هم نداشتید. یه مدت بیخیال باشید و استرس نداشته باشید. طبیعی باردار میشی بزو ...

خدا از زبونت بشنوه ... خیلی منتظرم بخدا ... دیگه نمیدونم چیکار کنم برا اومدنش !!

اخه مگه غیر از سونو و ازمایشای هورمونی خون و عکس رنگی کار دیگه ای هست با انجام دادنش مشکل خاصی باشه ...

تجربه دکترا با هم متفاوته، بعد تو که همه رو انجام دادی همون عکس و ... اینا رو پیش یکی دیگه ببر ببین تشخیصش چیه ضرر نمیکنی

2740

چله بری کن....از روی  جسد حیوان مرده رد شو...تغذیه تم درست کن...دکترتم عوض کن

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل

میگم ببخشید ادم باید چیکار کنه چله روش بیوفته؟ 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
خدا از زبونت بشنوه ... خیلی منتظرم بخدا ... دیگه نمیدونم چیکار کنم برا اومدنش !!

این همه خودتون ژو اذیت نکنید بزارید به وقتش خدا خودش میدونه کی هست تازه یکساله که 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
میگم ببخشید ادم باید چیکار کنه چله روش بیوفته؟ 

بچه ای که تازه بدنیا میاد و تازه عروس که عقد کرده تا چهل روز میگن چله داره نباید همو ببینن چلشون بهم میفته ، ممکنه دوتا تازه عروس با همم بشه 

من اینطور شنیدم

چله چیه میشه توضیح بدین؟

من خودم 7 ماه رابطه بدون جلوگیری داشتم دیگه داشتم ناامید میشدم که یه خانوم تو یه مراسمی بهم گف شاید چله داری بعدم آدرس یه سید پیر رو داد که رفتم پیشش 50 تومن گرفت که همون شب رابطه داشتم که دیگه پریود نشدم و الانم توراهه نینیم 

💓💓💓پسل عزیز تر ازجانم آمدنت مبارک💓💓💓