2733
2739

بچه ها تقریبا ۱۳ ماه هست ک اقدام میکنم برای بارداری ... ۷هشت ماه اول رو بدون چک اپ و زیر نظرپزشک بودن اقدام میکردم و میگفتم تا ی سال طبیعیه اگر باردار نشم... ولی همسرم گفت بهتره بریم دکتر والان نزدیک ۶ماه هست ک زیر نظر دکتر هستم و ۳ دوره دارو کمک بارداری مثل لتروزول و .. مصرف کردم ولی باردار نشدم... 💔

عکس رنگی رحم هم ماه پیش دادم هیچ مشکلی نداشتم... همسرمم هم مشکلی نداره 

حالا همسرم میگه ک اگه این ماه نی نی نیاد میریم تهران پیگیری میکنیم دیگه .. بهش میگم ما ک مشکلی نداربم.هزینه ی بیخودیه اونجا رفتن .. بازم صبر کنبم ..میگه ن

چجوری راضیش کنم ک همینجا ادامه بدیم ؟ شما با کدوممون موافقین ؟؟ 

من میگم مراکز ناباروری اونجوری برای کسایی هست ک مشکل اساسی دارن و چندین سال تحت درمان بودن و نتیجه نگرفتن ... 

اگه اشتباه میکنم بهم بگین... 🙁 بنظرتون بریم تهران ؟ 😔

عزیز شاید بهت چله افتاده

چله چیزیه که دکترا هم چیزی سردرنمیارن ولی اگه چلتو ببری میبینی زود باردار شدی

من ب تجربه میگما الکی نمیگم

💓💓💓پسل عزیز تر ازجانم آمدنت مبارک💓💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تهران یه دکتر خوب در این زمینه پیدا کن پیشش برو نظرش رو بپرس مطمن بشی، گاهی یه مشکل خیلی کوچیک هست ف ...

اخه مگه غیر از سونو و ازمایشای هورمونی خون و عکس رنگی کار دیگه ای هست با انجام دادنش مشکل خاصی باشه و معلوم بشه ؟؟ 

من همه ی دکترا رو میبینم ک اگه مشکلی تو ساختار رحم نباشه و مشکل هورمونی هم نباشه همین لتروزول و اینا ک کمک باروری هست میدن .. نمیدونم باید چیکار کنم بخدا ... موندم حکمتش چیه ک خدا بهمون بچه نمیده !

چله چيه

من خودم چله داشتم مثلا زمان عقدت یا عروسیت با یکی از اطرافیانت نزدیک بهم انجام شده (کمتر از 40روز )روتو چله افتاده 

یا از داخل حیوانات رد شدی یا دوسه تا چیزه دیگه...

خلاصه تا اون بریده نشه محال باردار بشی

💓💓💓پسل عزیز تر ازجانم آمدنت مبارک💓💓💓
اخه مگه غیر از سونو و ازمایشای هورمونی خون و عکس رنگی کار دیگه ای هست با انجام دادنش مشکل خاصی باشه ...

اره ازمايش ايمني بايد بدي 

كدوم شهرين؟

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

خدا رو شکر که مشکلی ندارید عزیزم شما که مشکلی ندارید به نظر من صبر داشته باشید ایشا الله به این زودی باردار می شی

خدایا ... وقتی تو از جنس بی‌نهایتی، پس من چگونه محدود شوم در خود و دنیای خود؟! من با تو معنا میابم و تو امید می‌بخشی به نا امیدی‌های این روزهایم؛ و من چنان در این دریای بیکرانِ رحمتت غرق میشوم که تمامِ ناممکن‌ها برایم ممکن می‌شوند؛ و تمام قفل ها، کلید و تمام آشوب ها، آرامش ...💖
2706