2737
2734

بیاید حساب کنیم قیمت های این لیست رو بگید من فقط ضروری ها رو میگم فقط ضروری ها بچه ها به قیمت هام نخندید من اصلا تو باغ نیستم اصلاحش کنید 

یخچال مارک معمولی مثلا اسنوا فکر کنم رو 3 تومن باشه 

گاز بازم یه برند معمولی 1 تومن

لباس شویی 1500 

اتو حتی پارس خزر و اینا 200

جاروبرقی هم همین طور برند اسنوا اصلاح شد 400

فرش دو تخته 9 متری مثلا هر تخته 900 

سرویس خواب 1500

مبلمان یه دست 3 

میز ناهارخوری چهارنفره 700

سرویس چینی ( اینارو واقعا نمیدونم 

سرویس دم دستی حالا ارکوپال 

سرویس قاشق و چنگال 

لیوان و استکان حالا دو دست 

رختخواب 

دیگه شما اضافه کنید فقط ضروریات لطفا

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
شمسا خيلي اشتبا كردي بميرم برا بابات من اصلا بابامو تو زححمت ننداختم دو سال پيش شد سي و خورده ايي ...

آره به خدا خیلی گناه داره دلم میسوزه براش من خودم سرکار نمیرفتم پس انداز هم نداشتم که کمکش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا منم اصلا به بابام فشار نیوردم واسه جهیزیه میگفتم نمیام بیشترشو خودشو مامانم رفتند خریدتد که خدایم چیز خوب خریدن 

تازه کلی وسیله هم هی میگفتم نمیخوام مثل سمار چرخ خیاطی رختخواب زیاد و... ولی خودشون بزور خریدن خیلیم راحت بودن بابام داشت ولی خودم برامهم نبود

الانم خواهرم همینجور ولی اون میگه حتما باید خودم باشم ولی کلی ملاحظه میکنه ماخودمون ملاحظه اینقد میکنیم که بابام خودش درجه یکو برامون برمیداره از ته دلشم راضیه

خداخودش کمکم کنه😢
آره دیگه 3  الی 4 قلم کالای بزرگ با داماده...ما گیلانی هستیم... البته فک کنم همه جا رسمه

ولي ما اصلا رسم نداريم، فقط خرج عروسي و خريد طلا با دامادِ

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
بیاید حساب کنیم قیمت های این لیست رو بگید من فقط ضروری ها رو میگم فقط ضروری ها بچه ها به قیمت هام نخ ...

جارو برقی اسنوا400😀😀😀

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

جهیزیه بستگی به وسع خانواده ها داره. کسی نباید خودش رو با دیگرون مقایسه کنه و به خودش فشار بیاره.

من سال 92 حدود 65 تومن شد فکر کنم که دیگه با جشن عقد و کادو و ... فکر کنم رسید به 80. همسرم یه تخته فرش گرفت با tv و میزش و بخاری و لوستر. مابقی با خودمون بود

۱۰ تومن ۹۰ یچخال و بوفه و فرش و ماشین لباسشویی و تی وی با شوهرم بود  اونم کل اش شد ۵تومن با ...

مثل ما با این تفاوت که من پنج میلیون شوهرم ده میلیون اخه ما کلا رسم جهزیه نداریم خونمون ۶۵ متره

همواره با خودم‌ تکرار میکنم امیدی هست چون خدایی هست
خوب خانومی اونا شمارو دیده بودن .سر و وضع زندگیتم دیده بودن .درحد توان میخریدی هرکی هرچی میگفت میزدی ...

اصلا من انقدر اعتماد به نفسم پیش اونا اومده پایین نمیتونم جواب بدم شوهرم خیلی خوبه ولی پشیمونم با همچین خانواده ای ازدواج کردم خیلی اختلاف سطح مالیمون زیاده از بالا نگام میکنن

2738
ولی اونایی که با ۱۰ &۱۵ سر و ته و هم میارن من نمیفهمم چه طوریه     الان سرویس چوب فقط ...

مبل من چهار تومن 

فرش یک و نهصد

سرویس خواب یک و هفتصد

وسیله برقی حدودا دو تومن چیزای خوب و ضروری گرفتم

سرویس چینی یک تومن

چهار پنج تومنم خرده ریزی دیگه

کلا پونزده شد برام

من ریخته ام در رگ تو شیره جان     هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.    این همنفسی چه حس و حالی دارد.    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
 عید امسال ۸۰ تومن اونم‌با فروش ماشین بابام و طالاهایه مامانم و وام و قرض از کل فامیل که کلی قس ...

واقعا يعني پدرتون ماشينشون و مادرتون طلاهاشون رو فروختن سر جهاز دادن؟! باورش خيلي سخته برام. شما مودت چيزي نگفتي؟ دلت اومد اونا اين قدر سختي بكشن؟ گناه دارن آخه. 😢 بنده هاي خدا گناه نكرده بودن كه دختر شوهر دادن. 

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺
 عید امسال ۸۰ تومن اونم‌با فروش ماشین بابام و طالاهایه مامانم و وام و قرض از کل فامیل که کلی قس ...

😑😑عذاب وجدان شما چه فایده .یکم سبک تر برمیداشتی 😑😑

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اصلا من انقدر اعتماد به نفسم پیش اونا اومده پایین نمیتونم جواب بدم شوهرم خیلی خوبه ولی پشیمونم با هم ...

اعتماد به نفس بخاطر موضوعات مادی خیلی بده .

اعتماد به نفستو با درس خوندن و تحصیلات عالیه و شغل خوب و اطلاعات عمومی و کارهای خوب ببر بالا نه با مسائل مالی 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
۱۰ تومن ۹۰ یچخال و بوفه و فرش و ماشین لباسشویی و تی وی با شوهرم بود  اونم کل اش شد ۵تومن با ...

شما مشهدی هستین؟

اهای پسری که میخوای شوهر من بشی هیچی خوش به سعادتت دیگه از خدا چی میخوای  چیکار کردی خدا اینقدر دوستت داره خدا شانس بده!
2706