2733
2734

چه جالب داماد هم جهزيه داره مگه؟!!! عجيب بود برام! 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

سلام دوستا

تو رو خدا به پدر و مادرهاتون رحم كنيد هر خانواده در حد وضع مالي خودش جهيزيه ميخره

مطمئن باشيد بهترين جهيزيه هم ببريد هيچ كس ازتون تشكر نميكنه

من خودم جهيزيم خوب  ولي نه خيلي توي

پ بود فقط يه فرش و تي وي با داماد البته چند سال پيش نميدونم چقدر شد ولي اصلا اصلا واسه جهاز به خانوادم فشار نياوردم

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب مجبور بودیم نمیفروختیم نمتونستیم بخریم خانواده شوهرمم وضع مالیشون خیلی عالیه اونا بخوان ...

خونه داشت؟؟؟🤔🤔🤔عروسیه عالی گرفت برات🤔

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

همه جوره هست ...جهیزیه با 10 تومن داریم 200 تومنم داریم . . 

بکی باباش کارمنده یا کارگره نهایتا 20 یا 30 میده 

یکی هم مثل دوست من باباش بازاریه 150 جهاز میده تازه اونم چندتا تیکه ایی پسر خرید مثل تی وی و لوستر و . . . 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2731
آره خدایی چجوری میشه؟ من سال 92 با صرفه جویی و خرید مارک متوسط و عادی  30 تومن شد...

هرچقد نخای مارک بخری بازم کمتر از۳۰ تومن اصن جهزیع نمیشع😁البته خوبه که هر کی به اندازه خودش جهزیع‌میده 

بخدا ما ۱۵ تومن بدیم فامیل آبرومونو میبره

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

بچه ها من پول جهزيه را بابام دادن ٧٠ ميليون با پس انداز همسرم و يه وام مسكن يه آپارتمان كوچولو جاي خوب تهران پيش مامان اينا به اسم هر دومون خريديم الان هم از كارمون خيلي راضي هستيم هفت سال پيش بود تقريبا، راستي دو تخته فرش شش متري دستباف كاشان هم بابام بهم هديه داد بجز طلا و پول و غيره

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

من سر اینکه خانواده شوهرم یک قرون خرج نکردن حرصم گرفت همه چی ارزون خریدم . سال ۸۸ مبلم ۵۵۰ سرویس خواب ۴۰۰ یخچال و ماکروفر رو سامسونگ معمولی گرفام. کلا فکر کنم ۱۰ تومن هم نشد چون اصلا خرده ریز الکی نگرفتم حتی غذا ساز و اینا نگرفتم بعد عروسی شوهرم کادویی برام گرفت. خدایی شوهرم اصلا اصلا گیر به جهیزیه نداده و همینا رو گذاشته رو سرش. فرشم هم ماشینی گرفتم البته همشون خوشگل بودن ولی میرفتم از جاهای ارزون میگرفتم

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2740
ما فرش دستباف قیمت کردیم خیلی گرون بود دیگه نتونستیم  اصالتا واسه کرجن ولی تهران زندگی م ...

خوب خانومی اونا شمارو دیده بودن .سر و وضع زندگیتم دیده بودن .درحد توان میخریدی هرکی هرچی میگفت میزدی تو دهنش مگه معامله ست ...وقتی گفتن ما براتون فرش میخریدیم با این فشاری ک به بابات آوردی یه جواب دندون شکن میدادی

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
تا عزت و احترام به چی باشه به چی ببینی من اصلا هیچ وقت توقع هدیه هایی که اعیاد واسه عروس میارن رو ن ...

لايك

چقدر شبيه هم فكر مي كنيم والبته عمل  

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706