2733
2734
 عید امسال ۸۰ تومن اونم‌با فروش ماشین بابام و طالاهایه مامانم و وام و قرض از کل فامیل که کلی قس ...

وااای آخه چرا گذاشتی طلا و ماشین بفروشن بخاطر جهیزیه؟

در حد توان میخریدن خب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه خوانواده شوهرم خیلی پولدارن ما خیلی از لحاظ مالی از اونا پایین تر بودیم بابامم طفلی نمیخ ...

بمیرم واسه بابات شمسا. خیلی فشارروشه حتما.دلم گرفت

میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین ؟؟❤❤❤
2728
من اصلا این که میگید پسر بخره دختر بخره رو متوجه نمیشم  یا اینکه بعضی ها میگن پسر باید خرج کنه ...

وا عزیزم پسر دستش تو جیب خودشه 

ولی جهزیه ارو بابای عروس میخره که لطف میکنه 

برا زندگی آینده مرد باید خرج کنه نه زن

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
میدونی عزیزم بعضی رسمها اصلا غلط نیست و خیلی خوبه و تا عمری عزت و احترامه  اوناش که خوب نیستو ...

تا عزت و احترام به چی باشه به چی ببینی

من اصلا هیچ وقت توقع هدیه هایی که اعیاد واسه عروس میارن رو نداشتم یا مثلا شب یلدا و این چیزا

مادر شوهرمم میخواست بگیره خودم راضی نبودم

تا حالا کوچکترین برخوردی بین من و خانواده همسرم پیش نیومده 

شاید یکی این مسائل براش مهمه اجرا هم میکنه و احترامم داره 

ولی اونی هم که اجرا نمیکنه مطمئن باش مشکلی براش پیش نمیاد 

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 

سال 92 

40تومن شد خیلی ریزه میزه خریدم شوهرمم یه دونه خلال دندون نخرید واقعا سختم بود تازه پول شام عروسی مهمونای  خودمونم ازمون گرفتن تا دیدن ما همشهریشون نیستیم کلی رسم و رسوم از خودشون دراوردن بعد عروسی ام کلی غذا اضافه اومد ولی به خانواده من هیچی ندادن 

انگاری خدا مارو یادش رفته
2738
 من چه میدونستم اینجوری میشه بابام میگفت خورد خورد قسطشو میدم تو از هر چی که لازم داری بهترین ...

عزیزم .بابات میخاست یع جورایی کم نیاره و شرمنده نشه .شما که وضع مالی خانوادتو میدونستی چرا جوگیر شدی ؟؟؟

من 19 سالم بود بچه هم نبودم ک جوگیر بشم .

فقط و فقط به بابام فکر کردم .خدارو شکر از جهیزیه من هیچ قسط و وامی رو دستشون نموند .

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
خوب شما چرا گذاشتی ؟؟؟؟؟ منم بابام میخاست سنگین بگیره .من نذاشتم مگه وظیفه ی بابای من بوده . من در ...

به خدا خودمم پشیمونم ولی خو عروس باید در حد خونه داماد جهاز ببره دیگه تازه من همه فرشامو ماشینی خریدم خواهرشوهرم میگفت چرا دستی نخریدی خو میگفتی ما میگرفتیم براتون 

وا عزیزم پسر دستش تو جیب خودشه  ولی جهزیه ارو بابای عروس میخره که لطف میکنه  برا زندگی آ ...

خوب دختر هم دستش تو جیب خودشه 

من خودم 170 تومن پول داشتم همسرم هم حدود 200 جور کرد اون زمان خونه خریدیم 

بعد دیگه خورد خورد وسیله خریدیم 

الان هر آنچه داریم برای هر دوی ماست 

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
من اصلا این که میگید پسر بخره دختر بخره رو متوجه نمیشم  یا اینکه بعضی ها میگن پسر باید خرج کنه ...

قضیه اینه پول خودمون نیست پول باباهامونه اگه عروسی نگیرن و جهاز نخرن که پولو نمیدن به خودمون...  

فکر کن  یه درصد ما عروسی نمیگرفتیم و پدر شوهرم پول عروسی رو میداد به ما عمرا... عمرا...خوش خرم پولو میزاشت جیب خودش فقط سر ما بی کلاه میموند  

دارم جهان را دور میریزم/من قوم و خویش شمس تبریزم.

من شهریور پارسال نزدیک ۱۰۰ تومن

برقیام همه مارک خوب بود.و شوهرمم فقط یه تلویزیون و میزش و لوسترها و یه فرش و یه سری سرویس بشقاب و قابلمه خری و خونه و کاغذ دیواری و پرده ها و لوازمی که باید برا عروس بگیرن و سرویس طلا سر عقد و...اینا رو گرفت

به نظر من که همینقدر هم درمیاد چون دختر داییمم که چند سال قبل من ازدواج کرد همین قیمت شد جهیزیه ش.

برا سالم و صالح بودن نی نی م یه صلوات میفرستین؟❤

ولی اونایی که با ۱۰ &۱۵ سر و ته و هم میارن من نمیفهمم چه طوریه  

الان سرویس چوب فقط ۱۰ تومن میگیره 😐😐😐😐

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2706