2733
2739
عنوان

فقط ميخوام بدونم شما اگه بوديد چه فكري ميكرديد!

| مشاهده متن کامل بحث + 6334 بازدید | 328 پست
واقعا ديگه بعضي ها از حد توهين گذروندن هر چيز دلشون ميخواد به مطلقه ها ميچسبونن...نهايت بي شعوريتون ...

دوست عزيز کار بچه ها درست نيستکه همه رو جمع ميبندن. من ميدونم شما در حال جدايی هستی و اينا رو توهين به خودت ميدونی ولی الان اينجا کسی قصدش توهين به شما يا شرايطتون نيست، رفتار اين خانوم باعث شده بچه ها واسه قانع کردن استارتر يه کم تهاجمی صحبت کنن وگرنه همه ميدونن خانمای سالم هم بين مطلقه ها زيادن

در هر صورت متاسفانه اين يه واقعيته که ما زنا خيليامون خودمون به هم رحم نميکنيم و بچه ها هم اگه حرفی ميزنن از ترس مشاهداتيه که داشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزيز کار بچه ها درست نيستکه همه رو جمع ميبندن. من ميدونم شما در حال جدايی هستی و اينا رو توهين ...

قضيه من ربطي به اين موضوع نداره... من اگه تًو اين موقعيت نبودم هم ناراحت ميشدم از طرز نگاه به زن به خاطر يه ليبل طلاق و جدايي...بنده كه نه تًو شناسنامه ام رفته و نه زندگي شروع كرده بودم نه جايي زندگي ميكنم كه مهم باشه اين مسائل...من از نگاهي كه به  زن ميشه متنفرم ...نه تًو اين زمينه...تًو هر زمينه اي..

دوست عزيز کار بچه ها درست نيستکه همه رو جمع ميبندن. من ميدونم شما در حال جدايی هستی و اينا رو توهين ...

ما زنا به خودمون رحم نميكنيم يعني چي؟!!مگه مرد و زن داره ؟!!! مردي كه سال هاس باهاتون  هم بستر و هم بالينه...پدر بچه هاتونه... همسرتونه تًو سختي ها و خوشي ها با هم بودين بهتون رحم نميكنه نه يك زن غريبه از همه جا بي خبر! (شماي نوعي منظورم بود) 

2731
من چند وقت پيش تاپيك زده بودم راجع به به خانومي كه از ايران اومده بود و شوهرش تًو ايران مهندس معدن ب ...

خب اون زنه دیگه واقعا بی وجدان و بی شعور بوده.منم اگه حرف از زن مطلقه زدم چون مشکل استارتر اون زن مطلقه بود و بحث سر این موضوع بود.اگه رابطمو با خواهرم بخاطر مطلقه بودنش کم کردم چون داشتم متوجه صمیمیت زیاد بین خواهرم و شوهرم میشدم هرچند به خواهرم مطمئنم و میدونم شوهرمو برادرانه دوست داره،ولی نمیتونم به شوهرم اطمینان کنم که دلش نلرزه یا پاشو از گلیمش درازتر نکنه.چون خواهرم همه جوره ساپورتش میکرد ازش خواهش کردم دیگه نکنه،چون خواهرم حتی کارت بانکیشو با موجودی میلیونی میداد دست شوهرم خرج کنه و حتی واسه شوهرم ماشین خرید که من شوهرمو مجبور کردم پسش بده.حالا به قول شما متاهل و مجرد و مطلقه ش فرق نمیکنه.اینجا بحث اون زن مطلقه بود.

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗

بفرما مياي حرف بزني تهاجمي برخورد ميكنه

ساعت ١ شبه ميگه بخاطر من بيدار نموندي ميخواي اعصابم خورد كني

هنوز دراين مورد حرفي نزدم فقط گفتم اره يكشنبه تولد فلاني هست

و بعدش هم گفتم بهش حسوديم ميشه شوهرش هواشو داره ميگه ببين چه زن خوبي هست كه هواشو داره

ميگم نديدي تعريفش رو كرد گفت اگه مدير گروه زن من باشه خيالت جمعه چه تو جمع تعريفش رو كرد

گفت من ميام خونه تو نميزاري من استراحت كنم اون شوهرش همش خوابه

ميگم از تو بيشتر ميخوابه؟ تو هم كه خونه هستي همش خوابي تازه اون يه بچه ١٠ ماهه داره بچه ميزاره اون بخوابه مگه

ميگه تو داري مقايسه ميكني

ميگم مقايسه رو تو شروع كردي كه لابد زن خوبي داره و

كه برگشت گفت من از اول صبح رفتم بيرون الان تو ميخواي اعصاب منو به هم بريزي

منم بلند شدم اومدم اينور

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2738

خب عزیزم الان که از سرکار اومده خسته ست نباید اینچیزا ر؟ بهش میگفتی،مرد وقتی میاد خونه یه رفتاری از زنش میخواد ه خستگیشو از بین ببره و دلبسته همون میشه 

مردا همیشه با رفتارای هات و هیجان انگیز پتانسیل برگشت به همون مرد قبلی و عاشق پیشه رو دارن.من اگه رابطه م با شوهرم در حد کارد و پنیر هم باشه و عین دشمن هم باشیم ولی یه دفعه جایی که خوابیده برم تو بغلش و بچسبم بهش و ببوسمش کلا رنگ عوض میکنه و نرم میشه و از فرداش قربون صدقه م میره،درصورتی که شاید قبلش بهم گفته باشه الهی بمیری راحت شم

الان با این رفتارت داری کاری رو میکنی که اون زن میخواد،اصلا دیگه بهش غر نزن و گلایه نکن.برو بچسب بهش و غافلگیرش کن و رابطه تونو گرم کن،مردا فقط بنده ی زبون بازی زن و سکس خوب و غذای خوب هستن

زندگي من خيلي وقته از بين رفته من همش دارم لاپوشان ميكنم دلم ميخواست برميگشتم به ٢٠ سال پيش

چرا هي ميگي زندگيم از بين رفته؟! اي واي...حتي اگه اينجور باشه هم بايد ترميمش كني نه كه هي بدتر تلقين كني... مشكلا هنوز مادر شوهرته؟ هنوزم پيشته؟

اخه وضعيت ما همينه صبح ساعت ٥ ميره بيرون تا حالا كي بياد ساعت ٦ هم بياد ميگيره ميخوابه من هيچوقت زماني برا حرف زدن باهاش نداشتم هر وقت كار نداشته هم يا مهموني ميده يا بايد بريم مهموني 

از أين طرز زندگي خسته ام

ما اينجور زندگي نكرديم مامان و باباي من هميشه با هم بودن هميشه دقيقا برخلاف اينا

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2706