2733
2734

من تو  كل فأميل و دوست و آشنا اسمم در رفته كه كيك و شيريني هاي خوبي درست ميكنم مخصوصا كيك هاي خوشگل و فوق العاده خوشمزه

اونقدر كه  به گوش اونايي كه حتي نخوردن هم رسيده

حالا يه دوستيدارم كه يجورايي حس ميكنم داره كل كل ميكنه باهام ، خودش ميگه همه چي رو بلده يعني فكر نكنم كاري بوده باشه كه أين انجام نداده باشه يا سرش توش نبوده باشه از شوهرش هم جدا شده و يجورايي بيشتر بخاطر اينكه تنها نباشه باهاش دمخور شديم و الان با يسري مثلا هفتگي خونه هم ميريم با شوهرامون ، أين بيشتر حالت ميدانه پيدا كرده يعني همش با اونا كل كل ميكنه كه البته عادي هست  

برا تولدم اومد بعنوان سورپرايز كيك درست كرد كه دو هفته روش معطل بود بِنَا به گفته خودش و خدائيش قشنگ در اورد و خواست سنگ تموم بزاره( البته از نظر مزه مال من بهتره بِنَا به گفته شوهرم) خودش هم گفت وأي من نميخواستم رو دست تو بزنما أيها الناس مال أين خوشمزه تره و از أين مزه پرونيها

حالا أين هفته تو گروهمون تولد يكي ديگه از بچه ها هست و خونش دعوتيم اينم زودي برگشت گفت كيك تولدت با من ، من ميخوام درست كنم برات( يجورايي كه منم متوجه بشم اون داره كيك درست ميكنه) 

يه حس بدي پيدا كردم بخصوص كه مثلا قبلا من مسقط درست ميكردم اينم اومد درست كرد اومدم حلوا درست كردم اونم درست كرد ،و همينطور تا اخر هر چي من درست ميكردم و اطرافيان به به و چه چه ميكردن اينم سري بعد درست ميكرد و البته فكر كنم فقط خودم متوجه أين موضوع شدم يجورايي از أين قضيه خوشم نيومده حس ميكنم ميخواد ببينه حركت بعدي من چيه و اونو قاپ بزنه نميتونم كنار بكشم و رابطه رو كم كنم چون يجورايي شريك هستيم تو يه كاري  كه اونم داستان خودشو داره قرار بود يه كاري رو من با اون شروع كنم و شوهرم فقط راهنمايي كنه بعد 

اون دو تا شريك شدن و من يجورايي كنار گذاشته شدم همش نق نق ميكرد و چغلي ميكرد به شوهرم سر هر چيزي منم از اون كار در اومدم بخاطر اينكه به بهانه من هي با اون گرم نگيره

چيزي هم نديدم كه بخاطر اون كلا به هم بزنم يا اون خيلي زرنگه يا واقعا چيزي نيست

حالا أين برنامه تولد هفته ديگه واقعا رو مخم رفته كسر شان ميدونم كه حتي در موردش حرف بزنم ولي خوشم نمياد هر چي من درست ميكنم اونم درست بكنه ( ميدونم هزار تا رسپي هست و فقط كيك پختن مخصوص من نيست ولي يجورايي ميخواد بگه منم بلدما بهتر از أين) خيالي ميكنم مگه اره منم بلدم لباس ميدوزه مياره تن دخترم ميكنه كاراي هنري ميكنم اونم نقاشي چهره ميكنه تولد شوهرم بهش كادو ميده يا كيف  دست ساخت خودش رو بهش كادو ميده به عنوان كادو تولد ،

يجورايي حس بدي بهم دست ميده شوهرم هم ميگه ميخواد با أين چيزا آزم تشكر كن بابت كمكهايي كه بهش ميكنم

شما بوديد چه فكري ميكرديد و چكار ميكرديد

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

تازيا حس ميكنم با أين كاراش ميخواد منو از چشم شوهرم بندازه تمام هنرهايي كه دارم رو ميگه من بلدم  ميگه شوهر من خيلي سخت گير بود غذائي ظهر من نبايد با شامم يكي باشه مثلا سيب زميني تو ناهار باشه تو شام نبايد باشه  و من ال بودم و بل بودم و اينجا زنا هفته به هفته غذا نميپزن( اشاره مستقيمش به من بود) يجورايي مثلا مظلوميت خودشو ميخواد بگه ولي با حرفاش باعث ميشه شوهرم بگه مردم هواي شوهرامون رو ببين چجوري دارن تو قدر منو نميدوني و پررو شده ميگم اگه اينقدر خوب بود چرا طلاق گرفت ميگه مرده اذيت كرد و أين جدا شده

ولي حرفاش واقعا شوهر منو پر رو و زياده خواه كرده سري قبل به خود خانومه اشاره كردم أين موضوع رو ولي تو ماشين اون حرف غذا پختن رو زد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودش ميگه از مردا بدم اومده ولي همش با كاراش ميخواد منو از چشم بندازه شوهرم مثلا كباب درست ميكنه كه يه كار مردونه هست اينجا، اينم بعنوان كمك بدو بدو سيخ مياره و پا بپاش ميره بيرون مشغول كباب زدن ميشه يا كارايي از أين قبيل 

همش ميگه اره من دلم ميخواد بشور بساب بكنم اشپزي كنم ولي هيچكس نيست براش غذا بپزم

هر وقت خونه ما مياد برا بچه ها يه چيزي ميخره و مثلا با بچه ها ارتباط گرفته دخترا هم از عربيه بهتر حرف شنوي دارن تا من 

من خودم بچه هاي مردم رو خيلي راحت تر ميتونم كنترل كنم تا مال خودم رو كه برا همه طبيعي هست ولي شوهرم ميگه ببين بجاي داد زدن با يه حرف بچه رو ساكت كرد

حالا هم كه برا دخترم كلاس نقاشي گذاشته و مياد بهش ياد ميده 

أصلا نميتونم بهانه اي پيدا كنم دنبال كوچكترين مورد هستم اونو بهونه كنم ولي هيچي پيدا نميكنم بي دليل هم كه نميشه به مردم شك كرد

وای عزیزم چقدر راحت نشستی تا دوست مطلقه ت اینقدر پاش تو زندگیت باز شه و اینقدر راحت راه به راه به شوهرت کادو بده،اینقدر غافل نباش اون دقیقا داره هنراشو فقط و فقط به چشم شوهرت میاره یهو دیدی خدایی نکرده شوهرتو خام کرد و از چنگت دراورد،یعنی واقعا نمیدونی ما زنا همیشه از هم جنس خودمون خنجر میخوریم؟؟؟

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗

قبلا شوهرم هم ميرفت اونجا ولي با من بود من كه ديگه نميرم اونم نميره و اون خانوم يه نَفَر رو گرفته كه بعضي روزا مغازه رو بگذرونه

أين دور همي ها هم هر هفته ادامه داره و مثلا چون تنها هست شب مياد خونه ما يه سر ميزنه يعني يجور ميگه حوصله سر رفته منم ميگم بيا

خيلي خوبه همه جوره بهم ميرسه ولي حس ميكنمچشمش تو زندگيمه البته همش هم ميگه بهم قدر شوهرت رو بدون  تنهايي خيلي بده منو ببين عبرت بشه برات

2738

عزیزم رفتار بیش از حد راحتش با شوهرت بهترین بهانه ست،اصلا درست نیست اون اینقدر تو پر و پاچه شوهرت باشه،هر چه زودتر پاشو ببر از زندگیت.من میترسم با این حمایتهایی که شوهرت ازش میکنه تا الان یه رابطه پنهانی رو شروع کرده باشن.اون دقیقا به قصد اینکه شوهر و زندگیتو از چنگت دربیاره داره باهات رفت آمد میکنه داره راه خودشم با گول زدن بچه هات باز میکنه.بگو خوشم از رفتارت جلو شوهرم نمیاد و صلاح نمیبینم دیگه باهم باشیم،اون شراکتش با شوهرتم که از اول کار خطرناکی بوده به هم بزن

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗

دقيقا حس ميكنم ميخواد هنا شو به نمايش بزاره و بگه زن تو بلده منم بلدم

اخه فقط من نيستم الان دو تا خونواده ديگه هم هستن با اونا هم جور شده اونا خيلي زرنگتر از من هستن ولي احساس خطري نكردن

اخه بي دليل هم نميتونم كات كنم تازه أين كار شراكتي هم بلاي جونم شده

شوهرم هم ميگه اون أصلا اون ظرافتهايي كه يه خانوم بايد داشته باشه رو نداره و بعنوان يك زن أصلا منو جذب نكرده رفتاراش هم فقط بخاطر اينه كه دلش ميخواد يه مرد تو زندگيش باشه كه حمايت بكنه ازش چون همه به چشم بد بهش نگاه ميكنن

اينجا خيلي هم خواستگار داره چون خيلي خودشو تو چشم ميكنه ولي خودش ميگه دوست ندارم ديگه شوهر كنم چون عذاب كشيدم

2706