2733
2739
عنوان

دیگه نمی دونم چی کار کنم

1226 بازدید | 102 پست

بدم مید چس ناله کنم ولی واقعا دارم عقلمو از دست میدم

همه ی کارایی که می گن بعد از تموم شدن رابطه باید انجام داد در حد توانم دارم انجام میده

اما چند ماه... در واقع چندسال... گذشته و هنوز حالم ذره ای بهتر نشده

از حس تنهایی دارم خفه میشم

لحظه ای نیس که بهش فکر نکنم. ساعتی نیس که غصشو نخورم. با کوچکترین چیزا یادش میفتم و حالم به هم می ریزه. 

هیچ راهیم ندارم که تلاش کنم برگرده. 

فقط حس خشم و عجز و نا امیدی تو وجودم میجوشه و بغض میشه

اطرافیانمم خسته شدن از دستم دیگه واسشون یه جوک شده فکر می کنن فراموشی کار آسونیه و من نمی تونم انجامش بدم و  «نمیخوام» فراموش کنم

در صورتی که هر کاری در توانمه دارم می کنم و نمیشه

نمی دونم چطور نجات پیدا کنم

به بدیاش فک کن به اینکه هیپوقت مال تو نمیشه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

فيلي جان راهش اينه كه شخص خوب بياد تو زندگيت

معمولا راه اصلي گذر زمانه اگه زمان حل نمرده يه آدم خوب چاره كاره

من دوست صميميم بعد كات كردن تا ٣ سال نميتونست فراموش كنه باورت نميشه از استرس و غم كارش به قرص هاي اعصاب كشيده بود ديگه هيچي خوشحالش نميكرد همه نااميد شده بودن كه اين خوب شه شه كيس خيلي خوب اومد تو زندگيش ازين رو به اون شد انگار دوباره متولد شد الانم عقدن تمام خلا هاشو پر كرد 

از ته دل دعا ميكنم بهترين ها برات رقم بخوره❤️

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خودت نمیخای بنظرت دیگه راهی میمونه ک بخاد خوبت کنه؟تا وقتی خودت نخای فراموش کنی چیزی نمیتونه خوبت کنه دوست خوبم

‏تو زندگیتون همیشه احتمال اینو بدین که امکان داره روزی هم شما به‌کسی نیاز داشته باشید :-)
2728

اگه عاشقش بودي اصلا نميشه مگر با يه عشق ديگه كه اونم همش مقايسه ميكني مگه اينكه خيلي بهتر باشه ببخشيد نتونستم كمكت كنم 

زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!

از نظر روانى بايد باندازه اى كه با يه شخص بودى زمان بذارى برا فراموش كردنش البته بايد همه چيزم رعايت كنى يعنى همه چيزايى كه تورو يادش ميندازه كنار بذارى تا بتونى به زندگى عاديت برگردى

دركت ميكنم عزيزم ...منم مثل تو بودم نميتونستم رابطه قبليمو فراكوش كنم ...تنهاراه چاره به نظر من اينه كه يكي بياد تو زندگيت...البته يكي كه ازش خوشت بياد يعني هي مقايسه نكني با قبلي بگي اون بهتره😉

خدا جونم خيلي دوست دارم💖خيلي بزرگى🙏🏻
به بدیاش فک کن به اینکه هیپوقت مال تو نمیشه

هر چی فک می کنم بدی نداشت. تنها کسی بود تو زندگیم که خوب بود با من

وقتیم فکر می کنم یه کی دیگه دوسش داشته باشه می خوام بمیرم. همین الانم از فکرش اشک اومد تو چشام

2738
فيلي جان راهش اينه كه شخص خوب بياد تو زندگيت معمولا راه اصلي گذر زمانه اگه زمان حل نمرده يه آد ...

بدبختی من همینه. هیچ کس دیگه نمیاد. حتی یه پیشنهاد جزیی هم نداشتم تو این مدت دو سه سال

من انقد ذهنم درگیر بارداریه فک کردم داری درمورد اقدام صحبت میکنی.مخصوصا اون تیکه ک گفتی همه ی کارایی ک بعد از تموم شدن رابطه باید انجام بدی😐😐😐😂😂😂😂😂

خدایا منو شرمنده نکن فردا موعدمه😭😭😭

خدایا مرسی که به آرزوم رسیدم و مادر شدم..خودت برام حفظش کن

واقعا ناراحت شدم ايشالا به زودي يه عشق واقعي دوطرفه مياد سراغت طوري كه وقتي به حال الانت فكر ميكني تعجب كني

زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!
وقتی خودت نمیخای بنظرت دیگه راهی میمونه ک بخاد خوبت کنه؟تا وقتی خودت نخای فراموش کنی چیزی نمیتونه خو ...

نمی دونم خواستن دیگه چه جوریه. کتاب روانشناسی خوندم مشاوره رفتم به جایی رسیدم فکرش که میاد تو ذهنم می گم بروگمشو. فکر می کنم از من سواستفاده کرده. ولی بازم فایده نداره بازم تو دلم آتیشه

فيلي جان راهش اينه كه شخص خوب بياد تو زندگيت معمولا راه اصلي گذر زمانه اگه زمان حل نمرده يه آد ...

راست میگه این جدا یه راهشه

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
2706