2737
2734
عنوان

چکار کنم این حسم نسبت به همسرم از بین بره

| مشاهده متن کامل بحث + 1899 بازدید | 86 پست

میخوای خونواده شو انکار کنه؟؟

تحت هیچ شرایطی اینو از شوهرت نخواه

هر چقدرم تورو دوس داشته باشه، کم کم ازت دور میشه

سادگی شیک ترین ژست دنیاست صفا و سادگی رو دوست دارم   

اگه با یکی از خواهر یا برادراتقهر باشی از خواهر برادرای دیگت هم میخوای با اونی که شما رو ناراحت کرده قطع رابطه کنن آیا ؟؟ عزیزم شما کار خوبی نکردی که از همسرت خواستی با خانوادش قطع رابطه کنه سعی کن حساسیت به خرج ندی 

اسم کاربری میلا میباشد 😛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببين خونوادشن  انتظار كه ندارى قيدشونو بزنه ؟ ميترسه از دستشون بده مخصوصا حالا كه اوناهم ت ...

فندوق جون قضیش مفصله تو تاپیکهای قبلیم هست .سر جابه جایی ما از شهر مادر شوهرم به شهری که مادر اینا اومده بودن 

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

نمیدونم چرا قبل ازدواج از خانوادشون فرارین بعد ازدواج عاشق سینه چاک خانوادشون میشن.خودمم قراره مادرشوهر بشم😣😣😣

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...
2728
همون خواهرشوهرت که نیومده خونتون بعد میرفت..... 

نه  این مشکل مال من نبوده حتما مال یه کاربر دیگه ایی بوده

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

مردی که به راحتی از خانوادش(همخون خودش) دست بکشه روزی از شمام دست خواهد کشید..❤️

لطفا انتظار نداشته باشید خانوادش رو فراموش کنه..

شما براش عزیزی..

خانواده تو یه جایگاه دیگه عزیزه..

اگه منعش کنی کم کم از عزتت پیش شوهرت کم میشه..

پس بزرگوارباش❤️

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

حساس شدی عزیزم

طبیعیه 

خودتو بزار جاش ، خانوادشن

من با اینکه با خانوادش رابطه دارم وقتی تماسی ببینم میرم توو قسمت ریکورد حرفاشونو گوش میدم ، این از حس مالکیت ما خانوما میاد ، سعی کن بی تفاوت نشون بدی خودتو حداقل جلوی شوهرت ، اگه ازت نقطه ضعف گرفت دیگه همیشه بر علیهت استفاده میکنه

2738
عزیزم کاش با شوهرت در ارامش کامل درد دل میکردی فقط برای اینکه سبک شی یکم ... 

دردل کردم و همه چیز رو بهش گفتم تو ارامش و با محبت 

فندوق جون قضیش مفصله تو تاپیکهای قبلیم هست .سر جابه جایی ما از شهر مادر شوهرم به شهری که مادر اینا ا ...

ببين منم دقيقا از شهر مادرشوهرم اينا اومدم شهر مامانم اينا ،يعنى اومديم 

خيلى ناراحت شد 

منم حالم از رفتاراشون بهم ميخوره 

اما نگفتم كه وقتى نيستم تماس بگير

اينجورى بدتره و ممكنه يه سرى حرفا رد و بدل شه و من بى خبر بمونم

الهى خندمون ....اسير غم نشه ❤

نه  این مشکل مال من نبوده حتما مال یه کاربر دیگه ایی بوده

اشتباه تایپی بود. بجا میومده نوشتم نیومده 

انگار یادمه قبلا گفتی خواهر شوهر مجردت وقتی شوهرت نیست میاد خونتون بعد میره پیش دوست پسرش یا واقعا یه کاربر دیگه بود من قاطی کردم 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
حساس شدی عزیزم طبیعیه  خودتو بزار جاش ، خانوادشن من با اینکه با خانوادش رابطه دارم وقتی تماس ...

یعنی الان من میتونم حرفهایی که بهم زدن از اون قسمتی که گفتی گوش بدم؟

اشتباه تایپی بود. بجا میومده نوشتم نیومده  انگار یادمه قبلا گفتی خواهر شوهر مجردت وقتی شوهرت ن ...

اره 

خب ببين خونوادشن  انتظار كه ندارى قيدشونو بزنه ؟ ميترسه از دستشون بده مخصوصا حالا كه اوناهم ت ...

ولي گلم شوهر من با كوچكترين بي احترامي كامل قطع ارتباط ميكنه

به نظرم دوستمون حق داره

حتي جواب تلفنهاشونو نميده

نميشه از طرف شوهرش حمايت نشه

اگه شوهرش جواب نده يا برخورد كنه متوجه اشتباهشون ميشن ميفهمن براي داشتنه پسرشون بايد عروسشون رو بخوان

از وقتي فهميدن رفتار اونا با من واسه شوهرم مهمه خيلي جمع كردن خودشونو 

اشتباهه كه ما يا همسرامون بگيم رفتار طرفمون با خانواده هامون به خودشون مربوطه اگه ماها با هم نبوديم خانواده اي در كار نبود

پس حمايت همسران معنيش چيه قربونت

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
2706