2737
2734

خانما شوهرم هی میگه مامانت چرا نمیاد کمکت برا فلان چیز بچه ، چرا واکسن زده شب نمیخوابه مراقب باشه چرا فلان چرا بیسار 

حالا مامان خودش مریضه البته ، نمیتونه کاری کنه ولی سراغم نمیگیره ، چی بگم دهنشو ببنده دیگه هی پیله نکنه به مامان من!؟ 

مثلا ما امروز واکسن زدیم ، مامانم اینا اینجان ولی گفتم شب نیاز نیست بمونن ، ولی مامان خودش طبقه پایینه ، یک هفتس حتی زنگم نزده سراغ بگیره ، اونوقت ، بعد شوهر من تا بهش میگم دعوا راه میندازه ، من نمیخوام جلو بچه دعوا کنیم ، میخوامم حرفمو زده باشم 

چیکار کنم!؟ چطوری بگم ؟

بگو ما پدر مادر شدیم باید خودمون زندگیمون و جمع کنیم من ن از مادر خودم توقع دارم ن از مادر تو مثلا من گله نمیکنم مادر تو ی زنگم نزده بالاخره هرکی زندگی خودشو کرده به وقتش بچه تر و خشک کرده نمیخوام بار اضافه کسی باشم مادر شدم ک قوی بشم ن وابسته این و اون

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نیازی ب دعوا نیس

بگو عزیزم هرکدوم اگر کمکی کنن لطف کردن نکنن هم فدای سرشون

مسئولیت این بچه و زندگیمون ب پای ما دوتاست

از هیچکسم نباید توقع داشته باشیم طلبکار ک نیستیم

2740

بگو مادر من نمیتونه بیاد . ما بچه اوردیم نه مامانم. مامان من بچه داری هاشو کرده .

سیاست میاستم جواب نمیده در این مرحله قاطعیت جواب میده . 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بگو ما پدر مادر شدیم باید خودمون زندگیمون و جمع کنیم من ن از مادر خودم توقع دارم ن از مادر تو مثلا م ...

هاااا اره ، همین خوبه ، مثلا میگم من همینطور که از مادر تو انتظار نداشتم وقتی یه زنگم نمیزنه حال نوشو بپرسه از مادر خودمم انتظار ندارم

هاااا اره ، همین خوبه ، مثلا میگم من همینطور که از مادر تو انتظار نداشتم وقتی یه زنگم نمیزنه حال نوش ...

ن ن این شاید دعوا درست کنه 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

وقتی بچه میاره صفر تا صد مسئولیت بچه با پدر و مادره

مادرت بچه های خودشو بزرگ کرده