2737
2734
عنوان

چکار کنم این حسم نسبت به همسرم از بین بره

| مشاهده متن کامل بحث + 1899 بازدید | 86 پست

سعی کنین این قطع رابطه با خانواده شوهرتون طولانی نشه. چون به ضرر شماست. خواه ناخواه، بین شما و همسرتون جدایی میفته و ارامش از خونه تون میره. 

از روش های غیر مستقیم برای سر به راه کردن خانواده شوهرتون استفاده کنید.

مطالب این کانال، به کارتون میاد

https://t.me/mojeze_shokr_gozAri

به نظر خودم من خوب باسیاست با خانواده همسرم رفتار میکنم..

پدرهمسرم حتی اگر حرفی بزنه من چیزی نمیگم حتی اگر درحال ترکیدن باشم..همسرم باخودش میگه چقدر خانمم بزرگوار و خانمه 

خلاصه سعی میکنم تنبیه خانوادش رو بسپرم به همسرم..

از اول جوری رفتار کردم که بی اینکه حرفی بزنم همسرم دائما از من دفاع میکنه..

و من الان خیالم راحته و حرص نمیخورم..

حتی تو خلوت به همسرم میگم که عزیززززم ولش کن چیزی نگوو😁

الان همشون میدونن چطور برخورد کنن و ورد زبونشون اینه که اگه ما بت حرفی بزنیم ارش جنگ و دعوا راه میندازه!

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين منم دقيقا از شهر مادرشوهرم اينا اومدم شهر مامانم اينا ،يعنى اومديم  خيلى ناراحت شد  ...

اخه فندوق جون احساس حقارت شدید میکردم فکر تماس تماس میگرفت شوهرم و با شوهرم و پسرم حرف میزدن ولی اصلا اسمی از من نمیبردن ادم یه جورایی کوچیک میشه انگار

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

چرا بعضی خانوما فکر میکنند  مردا بعد از ازدواج باید کل خانواده شون رو بذارن کنار و عاشقشون نباشند؟؟والا اکثر زنا بیشتر با خانواده شون ارتباط دارند ..من که هیچ مالکیتی نسبت به همسرم ندارم اصلا این رفتار طبیعی نیست

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
2728
ولي گلم شوهر من با كوچكترين بي احترامي كامل قطع ارتباط ميكنه به نظرم دوستمون حق داره حتي جواب تلفن ...

اخه که حرفای دلم رو زدی

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

شمام باید از اول اینطوری میبودی..

من اینطوری کم کم خودمو نزدیک کردم به همسرم و خودمو تو دلش جا کردم..

من هیچوقت ازش نمیخوام قطع رابطه کنه برعکس تو بدترین شرایط بهش میگم عیبی نداره.....پدرته دیگههه..قربونت برم...تااون ببینه من چه بزرگوارانه درمقابل بی احترامی ها رفتار میکنم و اینطوری تو دلش جام ابدی میشه

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

فکر میکنم دلیل زیاد تماس گرفتن همسرتون با خانوادشون بخاطره ترس هستش چون یدفعه از خانوادشون دور شدن و دورشون خلوت شده 

شما باید بیشتر محبت کنید بهشون احتمالا از جانب شما هم کمبود محبت دارند

2740
به نظر خودم من خوب باسیاست با خانواده همسرم رفتار میکنم.. پدرهمسرم حتی اگر حرفی بزنه من چیزی نمیگم ...

امضام رو بخون عزیزم .به خدا من انقدر ساکت موندم و حرفی نزدم که دیگه دق کردم ولی دریغ از یه حمایت خوب و جانانه از طرف همسرم 

امضام رو بخون عزیزم .به خدا من انقدر ساکت موندم و حرفی نزدم که دیگه دق کردم ولی دریغ از یه حمایت خوب ...

خب من که تو زندگیتون نیستم گلم..شایدم همسرتون کم لطفی میکنن😔❤️

فکر میکنم دلیل زیاد تماس گرفتن همسرتون با خانوادشون بخاطره ترس هستش چون یدفعه از خانوادشون دور شدن و ...

هی میخوام محبت کنم رو دور هم می افتم ولی وقتی تماس خروجی زو میبینم انگار اتیشم میزنن و کلا بهم میریزم

به نظر خودم من خوب باسیاست با خانواده همسرم رفتار میکنم.. پدرهمسرم حتی اگر حرفی بزنه من چیزی نمیگم ...

دقيقأ اين حرفايي كه زدي مصداق من و زندگيمه همين جوره

چيزي نميگم به شوهرمم ميگم دخالت نكن

ولي قربونش برم كاري ميكنه كارستون

الان ديگه ميگن مداوم همه جارم پر كردن اين چي به خورد پسر ما داده كه بندش شده

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
عزیزم من شوهرم برنامه رو گوشیش نصبه ، اگه شوهرت اون برنامه رو داشته باشه بله میتونی

واقعا به حرفای همسرتون با خانواده ش گوش میدید؟؟پس حریم شخصی هرکس چی میشه؟؟

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
2706