2737
2739
عنوان

شما تو همچین خونه ای دلتون میاد چیزی بخورید یا من زیادی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19830 بازدید | 321 پست
دیدم زن گنده تو سینک ظرفشویی فین کرد جیییغغغغغ😷😷

ماهم رفته بودیم مهمونی اونوقتا خیلی کوچیک بودم سینک پرازظرف بود آقای خونه فین کرد تو ظرفا 

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من مشکلم از همه بیشتره 

خونه مادر شوهر میرم یعنی داغونما هر یک ساعت  به یکسال میگذره 

تو طول سال اگر شاید یکبار رختخوابارو بشورن با وجود اینکه عمه ممه زیاد خونشون میمونن همیشه خدا رختخوابا بو تن آدم چرکو میده 

خدای نکرده اگه نوشابه ای دوغی بره تو یخچال اگه پلمپ بود که هیچی میتونی بخوری اگر نه دهنی کرده برادر شوهر محترم بعضی وقتا کاسه بشقاب تو سینک اگه چرب نباشه فقط یه آب میزنن میزارن تو آبچکون 

اونقدر روغن رو گاژ پاشیده میری تو از بوی روغن تهوع میگیری 

یه پارچه زیر سفره پهن میکنن فرش کثیف نشه ولی حاضر شرط ببندم پارچه رو بندازم تو رودخونه یه ماهیی زنده نمونه از کثیفی 

فاضلاب ماشین لباسشویی از تو سینک رد میشه یعنی یه شلنگ وصله مستقیم میاد تو سینک خودش آبراه نداره 

یعنی بخوام مثال بزنم تا فردا میتونم بگم 

بعدا شوهرم میگه تو زیادی وسواسو حساسی 

همیشه با خودم پتو و ملافه میبرم 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

2742
نه  ولی خوب خلطتونو که توی ظرفشویی خالی نمیکنید ببخشید خیلی واضح گفتم 😅😅😅😅

من جایی این حرکتو ببینم به چیزی لب نمیزنم سینک جای مسواک نیستا

روشویی باید مسواک زد

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

وای من مشکلم از همه بیشتره  خونه مادر شوهر میرم یعنی داغونما هر یک ساعت  به یکسال میگذره& ...

بگردم.....چی میکشی تو...

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

حالا همه وسواسی شدن وقتی دکترا میگن مسواک نباید تو دستشویی باشه منم گاهی تو ظرفشویی مسواک میزنم بعدشم با اسکاج و مایع میشورم سینک و با حوله مخصوص خشکش میکنم

دختر گلم قند عسل منو بابایی چشم براهتیم به موقع بیا که لباسات داره دست دوم میشه بس که ماچش کردیم😅.(دختر آبانی من) 😍💗👨‍👩‍👧
2738

پاریس جون عین عکست میشم چند روزی که اونجا میمونم بس که لب به چیزی نمیزنم طعنه میزنن میگن نمیری از گشنگی ولی همیشه یه چمدون کیک و کلوچه همراهمه صبحا زود یه کلوچه میخورم بعد سر صبحونه میگم ای بابا من عادت دارم زود بخورم دیدم شما خوابین یه چیزی خوردم 

یه بار برادر شوهرم دهنش پر غذا بود عطسه کرد جلو دهنشو گرفت به دماغش فشار اومد کلی رو سیبیلش دماغ اومد پایی بعد نمیدونم فازش چی بود دوبار شروع کرد غذا خوردن منم دلشتم دیوونه میشدم تا اینکه یکی دستمال داد بهش که بفهمه و یه کاریش بکنه 

هنوزم یادم می افته حالم بده

استارتر کجایی میبینی مشکل تو اصلا در برابر مشکل من چیزی نیست

دکمه ی غلط کردم این ضرب المثل کجاشه بزنم ؟ 🤣🤣🤣

😂😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2706