2752
2734
عنوان

شما تو همچین خونه ای دلتون میاد چیزی بخورید یا من زیادی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19831 بازدید | 321 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای گیسو بالاخره پیدات کردم  کارت دارم دختر😆

پیدا کردن من اصلا سخت نیست همیشه پلاسم😅😅

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من خودم تو اشپزخونه دستمال کاغذی دارم برا هر کاری دستمو میشورم و خشک میکنم ولی اینجا کلا با دستی که ...

دوباره من اومد توصيه محيط زيستي بكنم، زباله توليد نكن انقد گلم من يه ده تا حوله دارم استفاده ميكنم مرتبم ميشورم 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
من خودم تو اشپزخونه دستمال کاغذی دارم برا هر کاری دستمو میشورم و خشک میکنم ولی اینجا کلا با دستی که ...

این باز بهترین کاره اون بنده خداتونه😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
دوباره من اومد توصيه محيط زيستي بكنم، زباله توليد نكن انقد گلم من يه ده تا حوله دارم استفاده مي ...

منم😊😊😊

واي من يجا رفتم مهموني 

ميوه اوردن،فهميدم صاحب خونه ميوه هارو تو حمام شسته

حالا صاحب خونه هم خيلي ادم كثيفو شلخته ايه اصلا نتونستم بخورم

يبارم دعوت شده بودم يه مراسم روضه غذارو اوردن خوردم تموم ك شد فهميدم كي غذارو درست كرده يعني وقتي برگشتم خونه فقط عوق ميزدمو بالا مياوردم

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏

منم هروقت میرم خونه دوستم حس بدی دارم ولی ب زور یکمی میخورم شمام یکم بخور ک ی وقت ناراحت نشن،ی بار مو تو استکانش بود انقد حالم بدشد سریع برگشتم خونمون همشم فک میکردم موتوحلقمه 

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
پاریس امضات خیلی فکرمو درگیر کرده ، اصلا داغونم 😂😂😂😂

اگه تخم نزاری دیگه نه من نه تو😂😂😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
آری اگر گرسنه باشم 😊

کتی حشره چندش 😷

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
تاحالااینوتجربه کردی که درحال قورت دادن غذا یهویه موبره توگلوت نصفش تودهنت😷😷🤒 مجبورشی دراری کلّ ...

اه اه حالم بد شد😂😂😂😂😂یاد داداشم افتادم ک تو همچین مواقعی میگه مو لنگر انداخته تو معدم در نمیاد هر چی میکشم

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706