2733
2734
عنوان

چند لحظه وقتتون رو میدین به من؟

496 بازدید | 26 پست

سلام دوستان .پسرم دوازده سالشه و توی خونه اسم کوچک باباش رو صدا میکنه .درصورتی که من همسرم رو به اسم کوچک صدا نمیکنم .تذکر هم که میدم گوش نمیکنه.ممنون از نظراتتون

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....

پس شما شوهرتو چي صدا ميكني؟به فاميلي؟!

یــــِــــکاری کـــــُــــن کـــــِــه اشکـــــــــات خـــــَــــنده بـــــِـشَـــن بـــــِـــگو بـــِ دَرَکــــــ کــــِ مُشــــــکلاتـ حَـــــل نمیـــــــشــَن … ツ

سلام، اون تاپیکت خصوصی بود نمیشد پست گذاشت. 

به نظرم میخواد با پدرش بیشتر احساس صمیمیت کنه. شاید از دوستانش تاثیر گرفته 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وای من اصلا حس خوبی نمیگرم نمیدونم چرا دور اطرافم خیلی زیاده پسره مثلا ۲۰ سالش اسم‌مامانشو میگه 

یا اسم باباشو چند نفر دیگه هم هستن ولی جالبه پدر و مادرشون مخالف نیستن😐😐😐

اخه این‌چه صمیمیته  

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

من همسرم رو عشقم عزیزم نفسم و..‌صدا میکنم.به نظر خودم اینطوری بهتره

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....

البته گاها بعد از اسمش یه آقا هم اضافه میکنم .چند ساله که اینطوره ولی فقط تو خونه.جایی باشیم اصلا به اسم کوچیک صدا نمیکنه

2740

آره مثلا میگه چرا عمه یا عمو فقط اسم کوچیک میگن .منم اینطوری دوست دارم

با معلمشون که صحبت کردم میگفت (الان عادیه و بالاخره فراموش میکنه).ولی الان ملکه ی ذهنش شده

منم بچه بودم عمو ها و زن عمو هامم به اسم صدا میزدم 😂نگران نباش کم کم از سرش میفته میتونی به همسرت بگی چند بار جوابشو نده بهش بگه بابا صداش کنه ولی همین که تو جمع اینجوری نمیگه عقلش میرسه عیب نداره بچه س مقتضی سنشه

ای انسان ! چه چیزی تو را به پروردگار بزرگوارت مغرور کرده است ؟ انفطار آیه 6 علوم سیاسی خوان🎓
2706