2752
2734
عنوان

چند لحظه وقتتون رو میدین به من؟

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 26 پست

آره پسر مودبیه خیلی ولی خب توی خونه خودش رو خوب نشونمون میده .منظورم اینه که قلدر بازی میکنه و...

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....

ماآقا مهدی یا مهدی جان صداش میکنیم

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آخه خواهرش هم داره از اون یاد میگیره .گاهی میگه( داداش بگو بابا )ولی گاهی خودش هم اسم باباش رو صدا میکنه

مثلا پسرمن3سالشه من صداش میزنم پسر گلم . علی قشنگم. پسر عزیزم گل پسرم اونم الان منو میگه مامان عزیزم دوست دارم😂😂😂😂 میگم شاید پسرتونو با اسمش یه عزیزمی قربونت برمی چیزی بگی یا با احترام صداکنیدشاید تاثیر داشت البته من فقط سه سال تجربه مادر بودن دارم 

نوستالوژی جان ،من کلا بچه هام رو خوب صدا میکنم و زیاد قربون صدقه میرم...مثلا دخترم سه سالشم نیست منو محکم بغل میکنه و همش میبوسه .بازتاب رفتار خودمه دیگه

نوستالوژی جان خدا گل پسرت رو برات حفظ کنه و صد سال مادرش باشی

ممنون از همراهیتون

میتونید به پدرش بگید اگه به اسم صدا کرد جواب نده و به پسرتونم بگید تا وقتی بابا صدا نکنی جواب نمیده

یا اینکه اگه یه خواسته ای داره براورده کردنشو جایزه رفتار درستش قرار بدید

یا اینکه واقعا باهاش صحبت کنید بگید که این رفتارش باعث ناراحتی شماس و درست کنه

خدای خوبم ، هرچه تو امر کرده ای ، اطاعتت میکنم بندگی ام را بپذیر