2737
2739
عنوان

۳ روزه به همراه پسرم تو مهد هستم و هنوز تنها نمیمونه اونجا

| مشاهده متن کامل بحث + 3283 بازدید | 54 پست
ازه میگن هرچی بزرگتر بشن بدتره

مایا جان من یک هفته خودمو کشتم.باورت نمیشه با روی خوش با داد و بیداد.خلاصه بعد یه هفته پسرم موند.البته پسر من ۴سالش بود.ولی واقعا خستم کرد.حالا داداش,شیر خوارش هم بغلم بود.خیلی اذیت شدم خیلی

اللهم عجل لولیک الفرج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
الهی بگردم حتما بچت خیلی وابسته هست مثله دختر من..منم گفتم پاییز بزارمش مهد میشه ۲۱ ماه ولی فکر نکنم ...

والا ازین کوچیکترم هستن اونجا ریلکس نشستن شانس منه ولی گفتن اوناهم اولش گریه میکردن الان خوب شدن

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
من پسرم سه سالش بود گذاشتمش نزدیک دو هفته باهاش مهد میموندم تا اینکه مربیا گفتن بزارش و برو اگه گریه ...

ای جانمممم خوبه اون زبون داشته این فقط میگه مامان هنوز نمیتونه ازین جملات بگه

2738
به نظر من هيچ شرايطي هيچ كاري جلوتر از بچه نيس  ظلم اين كه بچه الان بهت احتياج داره و تو بازور ...

حتما هست منتهی شما تو شرایط من نیستید

والا ازین کوچیکترم هستن اونجا ریلکس نشستن شانس منه ولی گفتن اوناهم اولش گریه میکردن الان خوب شدن

راست میگن من زیاد دیدم تا وقتی مامانه هست گریه میکنن بعد که میره راحت بازی میکنن من فیلمهای مهد بچمو که برام میفرستادن تعجب میکردم که چقدر اونجا خوشحاله

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

مایا جان من یک هفته خودمو کشتم.باورت نمیشه با روی خوش با داد و بیداد.خلاصه بعد یه هفته پسرم موند.الب ...

واقعا سخته تا اونجا هستم خوبه هااا همین ک میبینه نیستم دیگه بازی نمیکنه وگرنه با مدیر و مربیش و بچه ها خوبه

عادت میکنه نگران نباش یکم دیگه صبوری کن  سه ساعت هم زمان زیادی نیست

ن زمانش خیلی کمه واقعا نیاز دارم این چند ساعت بزارمش جایی وگرنه جونم ب این بچه بنده  

منم دخترمو وقتی ۲سالش بود فرستادم نه واس اینکه برم سرکار یا کاری داشته باشم...

واس اینکه میخواستم یکم تو جامعه باشه و اجتماعی بشه و ...

اما یک ماه بیشتر نموند خیلی دیدم داره اذیت میشه بی خیالش شدم و گفتم اینجوری ضرری که میبینه بیشتر از منفعتشه دیگه نبردمش...

الان امسال باید بره آمادگی فقط داره لحظه شماری میکنه واسه شروع شدن مدرسه...

یه وقتایی یه بچه هایی واقعا کنار نمیان با مهد رفتن نمیشه به زور فرستاد 

بچه توکه اجی هنوز خیلی کوچیکه بدجور ضربه میخوره اگه میتونی حداقل صبر کن یکم بزرگتر بشه.😘😘

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
2706