2737
2739
عنوان

۳ روزه به همراه پسرم تو مهد هستم و هنوز تنها نمیمونه اونجا

| مشاهده متن کامل بحث + 3283 بازدید | 54 پست
فکر کنم باید اول خودتو آروم کنی اینجوری آرامشت رو به اونم میدی

خودم حس میکنم اروومم اما مدیر بهم گفت استرس داری منو فرستاد بیرون 

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
دوستان حتما مجبوره که دلبندشو بگذاره مهد  بعدشم سه ساعت خیلی کمه به نظرم یه ربع یه ربع تنهاش& ...

الان همینجوری دارم میکنم ولی هنوز همکاری نکرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاا... که هرچی به صلاحشه عزیزم امیدوارم بهترین اتفاق واست بیوفته بهتر باشی اجی جونم😔🙏🙏

ممنونم خانم گل ازینکه وقت گذاشتید و اومدید

2742
ببین عزیزم اصلا نه ناراحت باش نه عذاب وجدان داشته باش تو بهترین مامان برای بچت هستی و اگه باکار کردن ...

دقیقا فقط با گریه پسرم ب خودم میگفتم من مادربدی هستم ازینورم افسردگیم واقعا شرایط بدیه کسی هم نیست نگهش داره انشالله با مهد کنار بیاد تامدتی منم سرحال بشم ولی اگه کنار نیاد بازم میمونم خونه و چاره ای ندارم فقط دارو بخورم

دقیقا فقط با گریه پسرم ب خودم میگفتم من مادربدی هستم ازینورم افسردگیم واقعا شرایط بدیه کسی هم نیست ن ...

فقط قاطع باش و به خودت تلقین مثبت کن ماها هم وقتی بچه بودیم گاهی که مادرمون کار داشت میسپردمون به خاله و زنعمو عذاب وجدان هم نمیگرفت نسل ما خیلی ایده آل گراست بخاطر همین گاهی خودمون رو فدا میکنیم منتظر معجزه نباش خودت به خودت کمک کن بچه هم بزرگ میشه زندگی که یه خط صاف نیست بالا پایین داره 

موفق باشی

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

عزیزم نگران نباش عادت میکنه...ی هفته تو بمون پیشش به مادرت بگو اون بیاد تو مهد بمونه پیشش یا اگه دختردایی یا دخترعمه داره ک مثلا ۷ ۸ سالشون هست بیان پیشش تو مهد باهاش بازی کنن عادت میکنه

خدای مهربونم بابت همه چی شکرت شکررررررر💖💖💖💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞💓💓💓💓💕💕💕💕
2740