2737
2739

سلام بنا ب دلایلی مجبورم بچمو الان ک ۲۰ ماهشه صبح از ۱۰ تا ۱ ظهر بزارم مهد اما الان ۳ روزه ک اونجا هستم و چسبیده بهم و جدا نمیشه هرجاهم میخواد بره دست منو میگیره و هی نگاه میکنه ک نرم چندبار رفتم پایین تو حیاط گریه شدید کرد و برگشتم مدیر و مربی میگن همه بچه ها اینجوری بودن و صبر باید داشته باشی عادت میکنه،،،میترسم عادت نکنه خواستم از شماها راهنمایی بگیرم ک چیکار کنم بهتره و چ واکنشی داشته باشم؟! دوستانی ک بچه بیقرار داشتن چطور ب مهد عادت کردن باتوجه ب اینکه بچم شیر خودمو میخوره و اصلا ب هیچ عنوان شیشه هم نمیگیره

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
اخه چرا اين ظلمو در حقش ميكني گناه داره

دقیقا چ ظلمی؟ من مادرشم و هیچکس از مادر بهتر صلاح فرزندشو نمیدونه حتما شرایطی هست ک مجبورم

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

الهی بگردم حتما بچت خیلی وابسته هست مثله دختر من..منم گفتم پاییز بزارمش مهد میشه ۲۱ ماه ولی فکر نکنم بمونه😢

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

من پسرم سه سالش بود گذاشتمش نزدیک دو هفته باهاش مهد میموندم تا اینکه مربیا گفتن بزارش و برو اگه گریه کرد برنگرد دو روز پشت سرم گریه کرد ولی دیگه گریه نکرد میگفت مامان زود بیا دنبالم  

به نظر من هيچ شرايطي هيچ كاري جلوتر از بچه نيس 

ظلم اين كه بچه الان بهت احتياج داره و تو بازور از خودت جداش ميكني 

هر جور صلاحته 

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2706