2737
2739

توروخدا کمک کنید 6کیلو 200وزتش خیلی کم بزور باچقد گریه 2تاقاشق غذامیدمش.7تا دندونم دراورده ممنون میشم بگین چیکارکنم براوزنش ومیل کم

در کوی نیکنامان مارا گذرندادند...گرتونمی پسندی تغییرده قضارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط صبوری کن آگه مشکلی نداره  دخترمن ۳سالشه باکلی دندون وهنوزلقمه تودهنش نگه میداره

خب از مقایسه بدم میادواینکه جیغ میزنه تا غذامیبینه فقط ماست وبستنی دوست داره بامیوه ک نمیدم بش فقط ماست

بچه بدغذارو هيچ كاري نميشه كرد بكاري كرده از اينكه وزنش كنم متنفرم😭

اره دقیقا مث من چقدم مولتی ویتا و اشتها اورددادم هیج

یه تاپیکی بود یکی گفته بود خواهرش میاد پیاز و ماهیچه و مرغ و عدس و برنج و جوپرکو یه کم نمک و یه کم زرد چوبه و هویج واندازه یه قالب یخ کوچولوها مغز قلم گوساله میپزه بعدش میکسش میکنه صافش میکنه میریزه تو شیشه شیر میده بچش میخوره خیلی برا قدش و وزنش خوبه 

2740
پس چیکار کنیم بخدا خداهرزادم 40روزشه 5ونیم.اینقددلم براش نیسوزه ازبس ریزه 

خب واسه ۴۰ روز ۵و نیم زیاده . بچه خودتو با بچه های دیگه مقایسه نکن. دندون درآوردن یه دوره ای که بچه کم اشتها میشه و بیقراری میکنه و این کاملا طبیعیه

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

واقعا چرا بعضی بچه ها فازشون چیه؟پسر من داره ده ماهو تمو م میکنه هنوز یه دونه دندونم ندار اونوقت هشته ماه هفت تا دندون؟؟؟

من که سر در نمیارم.

شاید غذاش تنوع نداره عزیزم از غذا زده شده.چی بهش میدی؟

یه تاپیکی بود یکی گفته بود خواهرش میاد پیاز و ماهیچه و مرغ و عدس و برنج و جوپرکو یه کم نمک و یه کم ز ...

من هنوز پیازو عدس وجوپرک ندادمش میکس نمیخوره فقط اب میخوره مهم اینه لب نمیزنه چ کنم

خب از مقایسه بدم میادواینکه جیغ میزنه تا غذامیبینه فقط ماست وبستنی دوست داره بامیوه ک نمیدم بش فقط م ...

واسه بچه ۸ ماهه مگه بستنی میدی؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
واقعا چرا بعضی بچه ها فازشون چیه؟پسر من داره ده ماهو تمو م میکنه هنوز یه دونه دندونم ندار اونوقت هشت ...

سوپ ماهیچه و مرغ و برنج و سرلاک وماستو ولی غذای خودمونو انگاردوست داره بخوره.پوره هم بش ننیسازه سفت میشه تا3روزدلم براش میسوزه

2706