2752
2734
عنوان

دختر8ماهه من با کلی دندون وغذا نخوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 35 پست
نه بابا پسر من ماشااله از این بابتش خوبه انقدر شیطونه که خدا میدونه.چهار دستو پا میره.از دیوار میگیر ...

از من سینه خیز میره ولی4دستوپا کامل نمتونه ولی دستشودیشب تالامیگیره بزورپا میشه

در کوی نیکنامان مارا گذرندادند...گرتونمی پسندی تغییرده قضارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این رو هم امتحان کن‌فردا از صبح که بیدار شد به جز شیر خودت چیزی بهش نده تا ساعت ۸ شب براش یا سوپ یا تلیت ابگوشت بهش بده شاید خورد؛دختر من یکسالشه هرچند مدت بی اشتها میشه بعد از مدتی خوب میشه من اینکار میکنم وقتی نمیخوره یا غذا رو بیرون میریزه دباره بهش نمیدم صبر میکنم تا شب اینم بگم که حتما کره به غذاش اضافه کن و اینکه ۷ دندون داره نشونه سلامتیشه 

یادتان باشد اگر زخمی خوردید خوب مزه مزه اش کنید حتما نمکش اشناست💔
2731
عزیزم این رو هم امتحان کن‌فردا از صبح که بیدار شد به جز شیر خودت چیزی بهش نده تا ساعت ۸ شب براش یا س ...

وای ن من شده هر 2ساعت بزور غذا میدم حتا1قاشق تاشب دووم نمیارم اونم فقط شیر میگم گناه دارهدخب. انگار روانی شدمه

عزیزم این رو هم امتحان کن‌فردا از صبح که بیدار شد به جز شیر خودت چیزی بهش نده تا ساعت ۸ شب براش یا س ...

بخدا کره محلی هم میزنم چ کنم یعنی میخام اضاف ک نمکنه لااقل زیر 6کیلونیاد تو8ماه