2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد چهارده سال ميخام اقدام به بارداري كنم سنم هم ٣٥هس دوست دارم دوقلو داشته باشم 😂😂 چقدرم انت ...

چرا بعد از 14 سال اقدام کردی؟ زودتر ازین چرا اقدام نکردی؟ 

با فریز شد 4و200

عزیزم میشه به این سوالم هم جواب بدی، ممنونم، گفتی هزینه ivf با فریز 4200 شده، این هزینه با احتساب آمپول ها و داروها اینقدر شد یا بدون آمپول ها... ؟؟ بعد هزینه فریز چقدره؟ مثل کیلینیک های دیگه این هزینه رو برای 1 سال میگیره درسته؟ مثلا کیلینیک ابن سینا برای 1 سال 150 میگیره، دوباره اگه بخای برات نگه دارن سال بعد هم همینطور باید 150 بدی

2742
 عزیزم میشه به این سوالم هم جواب بدی، ممنونم، گفتی هزینه ivf با فریز 4200 شده، این هزینه با احت ...

3و500 شد هزینه ی پانکچر تمام سونو ها و داروهام

700 شد هزینه ی 1 سال فریز 5 تا جنین

روی هم4و200

هرچی تعداد جنینا بیشتر باشه هزینه ی فریز هم میره بالاتر

یکی از دوستام گفت آمپول هایی که برای ivf  تجویز میشه تازگیا بیمه قبولشون میکنه، واقعیته یا شایع ...

من داروهامو از خود رویان میگرفتم که با تامین اجتماعی قرارداد داشت

مثلا آمپولام میشد 600 تومن من 250 میدادم

2738
3و500 شد هزینه ی پانکچر تمام سونو ها و داروهام 700 شد هزینه ی 1 سال فریز 5 تا جنین روی هم4و200 هر ...

از 12 جنین 2تا انتقال دادن، 5تا فریز شد، پس بقیه چی؟ اونا رو چرا فریز نکردی؟؟ با این حساب رویان خیلی هزینه هاش از جاهای دیگه بهتره، بخصوص که بیمه رو هم قرارداد داره، برای سونو و آزمایش ها هم بیمه رو قبول میکنه؟؟ 

از 12 جنین 2تا انتقال دادن، 5تا فریز شد، پس بقیه چی؟ اونا رو چرا فریز نکردی؟؟ با این حساب رویان خیلی ...

گفتن 5 تاش کیفیت فریز داشت

آره هزینه های خیلی کمتره نسبت به جاهای دیگه

سونو ویزیتشم کمه ویزیت 26 سونو واژینال 20

گفتن 5 تاش کیفیت فریز داشت آره هزینه های خیلی کمتره نسبت به جاهای دیگه سونو ویزیتشم کمه ویزیت 26 س ...

تو رو خدا ببخشید اینقدر سوال میپرسم، هانی جان تو واسه ivf  در کل خیلی اذیت شدی؟؟؟  منظورم آمپول ها و سونوها و عمل و در کل مراحل ivf  هست

تو رو خدا ببخشید اینقدر سوال میپرسم، هانی جان تو واسه ivf  در کل خیلی اذیت شدی؟؟؟  منظورم ...

نه خواهش میکنم طبیعیه منم قبلش خیلی سوال داشتم ولی کسی نبود آگاهم کنه و از نگرانی نجاتم بده

من میکرو کردم البته خیلی فرقی نداره با آی وی اف

خیلی آمپول داره تو بازو و دور ناف دستام دیگه جا نداشت سوزن توش نمیرفت همش کبود بود

دور نافمم همینطور چون بعد انتقالمم هپارین میزدم تا پهلوهام کبود بودو درد میکرد

تو عمل پانکچرم خیلی اذیت شدم جوری که میگفتم لاپاراسکوپی اصن دردی نداره

بعد از انتقالمم هایپر شدم اونم دیگه نگم از حالم

ولی خوب توکل کن بخدا نمیخام بترسونمت اینارو گفتم که بدونی چه راهی درپیشه

نتیجه ش مهمتره

من خودم مشکل ندارم، بنظرت بازم احتمال هست که خیلی آمپول بهم بدن؟؟؟ آخه تو همین سایت خوندم یه خانوم که ivf کرده بود گفته بود تا پایان ivf  و انتقال، 98  آمپول زده، که البته اون خانم مشکل تنبلی تخمدان داشته، بنظرت ممکنه منم اینقدر آمپول بزنم؟؟ شما چندتا زدی؟ 

من میکرو کردم البته خیلی فرقی نداره با آی وی اف خیلی آمپول داره تو بازو و دور ناف دستام دیگه جا ندا ...

هایپر یعنی چی؟؟  واقعا ترسناکه،  جنین هات چند روزه بودن که انتقال انجام شد؟؟  

2706