2733
2739
28 سالمه نه بیشتر نمیزارن

البته بستگی به سن هم داره، دوست من 33 سالش بود 4تا براش انتقال دادن توی رویان، الان 2قلو بارداره، فکر کنم چون شما سنتون پایین تره و شانس و فرصت  بارداری بیشتری دارین کم انتقال دادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دفعه ی بعد بیشتر مراعات میکنم انشالله شمام جواب بگیری

ممنونم عزیزم، ان شالله تو هم دفعه بعد مثبت بشی و به خواسته ت برسی، ممنونم از اینکه همه سوالهامو جواب دادی😍😍😍😍😍😍

2728
هانی جان ببخشید عزیزم یه سوال دیگه دارم، از نظر رسیدگی رویان چطوره؟؟  

خوبه با اینکه خیلی شلوغه ولی خیلی منظمه

هزینه هاشم نسبت به مراکز دیگه مناسب تره با اینکه آموزشی نیست

خیلیا جواب گرفتن

مرکز خوبیش اینه که همه چی تو خودشه

اتاق عمل آزمایشگاه سونوگرافی داروخونه مطب و................

با فریز شد 4و200

سلام عزيزم اندازه گيري عمق رحم سخت بود؟روز چندم بود؟

بعد از انتقال كي ميش رفت دستشويي اخه مي گن مثانه بايد پر باشه ب نظرت بگم سوند وصل مي كنن اخه لگن بدم مياد بيارن برام 

منم رويان ميرم راستي 

انشالله اين سري مثبت ميش جواب ازمايشت 

سلام عزيزم اندازه گيري عمق رحم سخت بود؟روز چندم بود؟ بعد از انتقال كي ميش رفت دستشويي اخه مي گن مثا ...

راستش آره سخت بود و اینکه من اصلا نمیدونستم چی هست

روز 2-3 پریود انجام میشه

مثه عکس رنگی ولی کلا 5 ثانیه س نفس عمیق بکشی تمومه

بعدشم 10 دیقه بخواب رو تخت تا حالت جا بیاد

اصلا نیازی نیس تا حد ادرار آب بخورین همون 1 لیوان بخورین کافیه مثانه باید پر باشه نه اینکه بریزه

بعدشم تو رویان لگن نمیزارن بعدش خودت میتونی پاشی بری دسشویی

راستش آره سخت بود و اینکه من اصلا نمیدونستم چی هست روز 2-3 پریود انجام میشه مثه عکس رنگی ولی کلا 5 ...

خوب ي ليوان باشه خوبه شما ي ليوان خوردي؟

عكس رنگي من دردش قابل تحمل بود انشالله اينم باشه 

من در حال خوردن ال ديم تموم بش ميرم دنبال كارام دعا كن برام

2738
راستش آره سخت بود و اینکه من اصلا نمیدونستم چی هست روز 2-3 پریود انجام میشه مثه عکس رنگی ولی کلا 5 ...

جاهاي ديگ لگن مي زارن من ك بدم مياد

ولي اگ ي ليوان اب بخورم اذيت نميشم

شما ٢ساعت بعد انتقال خوابيدي ؟

سلام دوستان من همين الان عضو شدم  وخيلي خوشحالم از اين موضوع يه سوال دارم رويان براي اي وي اف چ ...

عزیزم من که تماس گرفتم برای 2هفته بعدش وقت دادن، هزینه ش هم گفتن حدود 4.5

سلام دوستان من همين الان عضو شدم  وخيلي خوشحالم از اين موضوع يه سوال دارم رويان براي اي وي اف چ ...

انتخابی منظورتو متوجه نشدم، اگه تعیین جنسیت منظورته که رویان تعیین جنسیت نمیکنه

من بعد چهارده سال ميخام اقدام به بارداري كنم سنم هم ٣٥هس دوست دارم دوقلو داشته باشم 😂😂 چقدرم انت ...

نه عزیزم رویان تعیین جنسیت نمیکنه، ولی بقیه مراکز انجام میدن، نوید انجام میده ولی گرون تر از همه جاست، صارم و ابن سینا هم انجام میدن

2706