2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

با پشتیبانیش تماس بگیر.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
بانک حکمت ایرانیان ..اابته الان زیرمجموعه بانک سپه شده اسمش تغییر کرده سپه

نه فک کنم حکمت کارت اتکا رومیگه ها

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
بابا رفتیم فروشگاه و کلی خرید اخرش گفت رمز این نیست منم اولین بار بود استفاده میکردم ازش  اخر ...

فروشگاههای اتکا خیلی قیمت‌ها بالا هستن. اگه همسرتون موافق هست از حقوقشون فروشگاههای ارزانقیمت دیگه خرید کنید و فقط یارانه ‌های حکمت رو از اتکا خرید کنید

بابا رفتیم فروشگاه و کلی خرید اخرش گفت رمز این نیست منم اولین بار بود استفاده میکردم ازش  اخر ...

به صندوق دار میگفتین تازه گرفتیم و نمیدونم رمزش چنده اون خودش میدونست

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706