2752
2734
عنوان

وقتی برا اولین بار پریود شدین مامانتون چیکا کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2136 بازدید | 106 پست

بابام گفت وقت شوهر دادنشه😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر عمم تعریف میکرد میگفت اولین بار مامانش(عمه ام) کلی زده بودش 😐 بعدا که حرف افتاد عمه ام گفت قدیم میگفتن اگه دختر اولین بار پریود میشه بزنیش خوشگل میشه ://///

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
2731

چون مامانم ازم بدش میاد بهش نگفتم به مامانبزرگم گفتم 💔دلیلی هم نداشت رفتار بدش باهام

بعدش که مامانم فهمید همش بهم فحش میداد🙂

کاش الانم مامانبزرگم بود 🥲💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
من هیچ وقت دغدغه قدم رو نداشتم ولی حقیقتش الان نگران دخترمم بلوغ زودرس داره 

منم خیلی دوست داشتم قدبلند باشم ببرش دکتر ویتامین دی و مکمل بده رشد قدش زیاد بشه

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم

دعوام کرد :) 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

نوارداد وبهم یادداد چطوری استفاده کنم

یکی ازآشناها تعریف کرد وقتی پریود شده مامانش تاتونسته کتکش زده گفته باکدوم پسر بودی!!بعد که ازدواج کرد تا یکسال سرمسائل جنسی باشوهرش مشکل داشت.مشاوره گفت اثر اون کتکس