2733
2734
عنوان

یکی از شرطای ازدواجم این بود که هیچوقت بچه دار نشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1891 بازدید | 83 پست
اره میشه گفت هیچکس قبول نکرد الان ۲۸سالمه با کسی ازدواج کردم که مثل خودم فکر می‌کنه 

خب پس سخت شد 

اگه خودتون هم یه زمانی بچه بخوایین راضی کردن همسرتون سخت میشه  

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...

ازت ممنونم که تو ایران بچه بدنیا نمیاری 💗🫂

واقعا فداکاری بزرگی کردی عزیزم💕🫂

منم چون اوضاع کشور رو میبینم اصلا قصد ازدواج ندارم چون بنظرم یه خونواده با بچه تکمیل میشه و دوست ندارم خونواده ای تشکیل بدم که بچه توش نیست 

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس سخت شد  اگه خودتون هم یه زمانی بچه بخوایین راضی کردن همسرتون سخت میشه  

اره برا همین میگم شاید پشیمون بشم آخه دیشب خواب یه نوزاد می‌دیدم که داشتم حمامش میکردم خیلی قشنگ بود برام 

2731

صلاح مملکت خویس خوسروان دانند

من هیچ وقت نخاستم و دوست ندارم چیزی به کسی یاد بدم.هروسی عقاید خودش رو داره و محترمه

شما ولی اگه از تصمیمن مطمین هستی چرا الان مردد شدی؟؟پس هنوز باید تفکر کنی راجع به تثمیمت

با احتیاط اینجا هستم ۶ بار ترکیدم.. کاربر قدیمی هستم ❤😒

بچه نداشتن و بزرگ نکردنش خیلی راحته

ولی تنها موندن تو سن ۷۰ سالگی واقعا سخته

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو یه تاپیک جرت دادم و تو تاپیک دیگه باهات خوب بودم بدون اسم کاربری ها یادم نمی‌مونه وگرنه من هنوز ازت بدم میاد🙂

منم از بچه بدم نمیاد ولی حوصله نگهداری ندارم زود عصبی میشم و تحملشو ندارم وقتیم بچه بخاد با داد و بیدار بزرگ بشه همون بهتر که نباشه ولی کسی قبول نمیکنه این شرطو

کاربری دست دونفره 
ازت ممنونم که تو ایران بچه بدنیا نمیاری 💗🫂 واقعا فداکاری بزرگی کردی عزیزم💕🫂 منم چون اوضا ...

اره کلا اینجا از همه لحاظ تحت فشاری میگم چرا یکی رو بدنیا بیارم که خواه ناخواه اذیت بشه و زجر بکشه منم نتونم کاری براش بکنم

منم همین شرط رو گذاشتم و الان باردارم.😐😐

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
شبیه افسرده ها حرف میزنید

اون افسرده نیست حقیقت رو میگه

به نظرم آدمایی که تصمیم میگیرن یه موجود رو وارد این دنیا نکنن واقعا قوی ان

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو یه تاپیک جرت دادم و تو تاپیک دیگه باهات خوب بودم بدون اسم کاربری ها یادم نمی‌مونه وگرنه من هنوز ازت بدم میاد🙂
2706