2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

816323 بازدید | 41171 پست

سلام دوستان،من جمعه دو هفته پیش آمپول اچ سی جی زدم،روز ۱۲ و ۱۳ بعد از زدن آمپول بی بی گذاشتم و مثبت شد،امروز روز ۱۴ ام میشه که از آمپولم میگذره و بی بیم پررنگ تر شده،به نظرتون مثبته کاذبه؟؟ الان آزمایش خون میتونه نشون بده یا زوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید ۹ خرداد پریود بشم،البته ماه پیش دورم کمتر از همیشه بود و زودتر پریود شدم،نمیدونم این ماه مثل همیشه دورم و حساب کنم یا کمتر در نظر بگیرم

چ خوب ک ۴روز زودتر نشون داده.منم فزدا موعدمه برام دعا کن

💖خوش اومدی پسرگلم💖خوش اومدی نفسِ مامان💖

عزیزم هنوز که معلوم نیست،والا گیج شدم دیگه،میخوام چند روز دیگه صبر کنم ببینم چی میشه،دعا کن واقعی باشه و تو ذوقم نخوره

مشکل خاصی نداشتم،دکتر گفت بیا سونو واسه تخمک گذاری،روز ۱۲ رفتم،گفت روز ۲۴ آمپول بزن که کمک کنه به بارداریت،راستی من بهمن یه سقط داشتم به خاطر بارداری پوچ

2738
عزیزم ایـــــشالا درسته و مامان شدی😍😍برامنم دعا کن امروز موعدمه فعلا ک پری نیومده😢😢

ان سا الله که نمیاد،بی بی نذاشتی؟ تو هم آمپول زدی؟ چند وقته منتظری؟؟ اگه مامان شدی بیا اینجا خبرش و بهم بده خیلی خوشحال میشم

ان سا الله که نمیاد،بی بی نذاشتی؟ تو هم آمپول زدی؟ چند وقته منتظری؟؟ اگه مامان شدی بیا اینجا خبرش و بهم بده خیلی خوشحال میشم

ن عزیزم بی بی چک ندارم.یعنی جرأت ندارم بخرم بس ک منفی شدع😒

من۷ماهه منتظرم گلم.اگه پری بیاد میشه۸ماه.ن آمپول نزدم.دعا کن نیاد حتتتتما بت خبر میدم ولی دردم خیلی زیاده

تو چند ماهه اقدامی؟راستی نرفتی آز؟؟

من پارسال دو سه ماه اقدام درست داشتم که باردار شدم ولی پوچ بود و بهمن کورتاژ شدم،تا ماه پیش استراحت بودم،دوباره این ماه اقدام کردم،به نظرت بعدازظهر برم آزمایش بدم؟ 

ن عزیزم بی بی چک ندارم.یعنی جرأت ندارم بخرم بس ک منفی شدع😒من۷ماهه منتظرم گلم.اگه پری بیاد میشه۸ماه.ن آمپول نزدم.دعا کن نیاد حتتتتما بت خبر میدم ولی دردم خیلی زیادهتو چند ماهه اقدامی؟راستی نرفتی آز؟؟

من یه دونه دیگه بی بی چک دارم،نمیدونم بذارم یا نه،استرس میگیرم

من یه دونه دیگه بی بی چک دارم،نمیدونم بذارم یا نه،استرس میگیرم

مهسا بذار بم بگووو😍😍میخوام یکم ذوق کنم.ب خودم ک امید ندارم تا هشتم حتما میشم.بدو برو بذار بیا منتظرم

من پارسال دو سه ماه اقدام درست داشتم که باردار شدم ولی پوچ بود و بهمن کورتاژ شدم،تا ماه پیش استراحت بودم،دوباره این ماه اقدام کردم،به نظرت بعدازظهر برم آزمایش بدم؟

آره من جات بودم همون لحظه ک هاله افتاد میرفتم

2706