2737
2739
عنوان

خیانت

1864 بازدید | 69 پست

سلام دوستان میخواستم راجب این موضوع باهم تبادل نظر کنیم 

یه موضوعی که چند وقته ذهن منو درگیر کرده خیانته من به تاپیکای اینجا که اکثرا سره کاریه کاری ندارم  

به نظر شما واقعا نود درصد مردا خیانت می کنند یا اکثر زنای متاهل هم همینطورن ؟ یعنی انقدر وحشتناکه جامعه؟واقعا احساس میکنم با خوندن این امارا خیلی بدبین شدم و احساس واقعا بدی دارم

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کی این امار دقیقو داده؟!

عزیزم یه جا مقاله خوندم این امار رو که میدونم اصلا درست نیست 

ولی ا اینقدر کامنت ها رو خوندم که راجب این موضوع فکر میکنم خیلی درگیرش شدم   

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 

اینکه باعث شده بدبین بشی علتش تاپیکای خیانت نی نی سایته اما نمیشه منکر همچین معضلی توی جامعه شد چه زنها چه مردها 

اما نمیشه امار دقیق هم داد تنها راهش اینه که اگه متاهلی بهش فکر نکنی

اگرم مجردی واسه ازدواج چشم و گوشت باز کنی و بدبین نباشی

به نظرم درست نيست

يا من تو دور و وريام نديدم و ما كلا از يه سياره ديگه هستيم 😐😐

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

امروز شنیدم یک روانشناس داشت به یه خانم میگفت همه مردا اهل این کارا هستن اون هایی هم که خیانت نکردن عرضه ش رو نداشتن😐

یعنی روانشناس که نظرش این وای بحال مردم عادی😶

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
2738
٩٠٪‏? خودت اين آمارو گرفتي يا جايي خوندي؟

عزیزم نه من برای همین تاپیک زدم نظرات رو بخونم این حس بد ازم دور بشه

تا جائی که تجربه اجتماعی من میگه...بله..مردها خیلی راحت تر از اون چیزی که خیال کنی با یه زن دوست میشن

مردی که زن داشته باشه و به زن دیگه نگاه نکنه,هست..هست اما کمه تعدادشون

آمار ذهنی من 90%مردها هست

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
به نظرم درست نيست يا من تو دور و وريام نديدم و ما كلا از يه سياره ديگه هستيم 😐😐

منم واقعا همچین چیزی اطرافم ندیدم فکر کردم خیلی عجیبم 

یه خانم مجردی تو یه اداره ای که وابسته به ارگان فرهنگی دولتی کار میکرد میگفت حالم از کار به هم میخوره.چون اکثر متاهل ها هم باهمند.نمیدونم تو شهرهای کوچک چون قضیه سریع لو میره احتمالا این قضیه خیلی نادره.ولی تو تهران کی به کیه.

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
اینکه باعث شده بدبین بشی علتش تاپیکای خیانت نی نی سایته اما نمیشه منکر همچین معضلی توی جامعه شد چه ز ...

من ازدواج کردم 

من ادم خوشبینی هم هستم اگه کامنتای منو تو سایت خونده باشید ولی این جوی که راه افتاده حالم رو بد کرده 

2706