2752
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 69 پست
میدونم ولی اینکه به یه مردی که پاک زندگی میکنه گفت بی عرضه خیلی سوختم مردی که خیانت نمیکنه اتفاقا ع ...

دقيقااا

شوهر من موقعيتشم داشت ولي اين كارو نكرد

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلی و فاطمه پروفایل هاتون شبیه همه،قاطیتون میکنم همش 😂

من و دلی یه روحیم تو دو تا جسم عیبی نداره قاطی کن😁😁

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
دلی و فاطمه پروفایل هاتون شبیه همه،قاطیتون میکنم همش 😂

عزيزم 😃😃😃

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2731
من و دلی یه روحیم تو دو تا جسم عیبی نداره قاطی کن😁😁

بيگ لايك 😃😃❤️❤️❤️

میدونم ولی اینکه به یه مردی که پاک زندگی میکنه گفت بی عرضه خیلی سوختم مردی که خیانت نمیکنه اتفاقا ع ...

به نظر من تعداد ادمایی که خیانت می کنند خیلی کمتر از اونایی هستند که نمی کنند ولی متاسفانه به سمتی میریم که کل جامعه رو به یه چشم میبینند الان هم بحث پول دوست بودن دخترای جامعه و دوست پسر داشتن زنای متاهل رو انداختن  

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
عشقی عشق❤️❤️❤️😘😘

جات اينجاست 👈🏻❤️👉🏻

😃😃😃

به نظر من تعداد ادمایی که خیانت می کنند خیلی کمتر از اونایی هستند که نمی کنند ولی متاسفانه به سمتی م ...

صدف جان از گذشته ها این برنامه ها بوده اینکه مردها خیانت کنن و زن ها ی متاهل هم

ولی هستند مردها و زن هایی که خیانت نمیکنن و مثل انسان زندگی میکنن نه حیوان

اینقدر به این مسائل فکر نکن عزیزم اعصابت بهم میریزه خدایی نکرده رو رفتارت اثر میذاره الکی شکاک میشی

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

بچه ها من مکالمه تلفنی اکثر مردایی که اطراف همسرم هستم رو شنیدم واقعا فکر میکنن شوهرم خیلی قدیمی فکر میکنه میگن خیلی عقبی چون دوس نداره با زنها ارتباط داشته باشه .به نظرم امار ۵۰ ، ۵۰ باشه 

صدف جان از گذشته ها این برنامه ها بوده اینکه مردها خیانت کنن و زن ها ی متاهل هم ولی هستند مردها و ز ...

من خودم میدونم عزیزم جامعه پر از ادمای سالم و نرماله که دارن درست وپاک زندگی میکنند 

من خودم ادمی نبودم 

که تحت تاثیر که این امارای دروغ قرار بگیرم این بار فقط این حالت بهم دست داد متاسفانه

ولی حق با شماست 

ممنونم عزیزم که نظر ندادی و نظراتت پر از حس خوب بود    

از بقیه دوستانم ممنونم

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 

واسه همه ي مردا هست.ولي واسه شوهر فرشته ي من كه كمتر از گل به من هيچ وقت نگفت،بود .مطمئن باشيد،واسه همه ي مردها هست.

كمرم شكوند ولي شكوندمش.

خانم ها ت ل گ ر ا م بگيريد از شوهراتون. 

خدايا شكرت.
واسه همه ي مردا هست.ولي واسه شوهر فرشته ي من كه كمتر از گل به من هيچ وقت نگفت،بود .مطمئن باشيد،واسه ...

خخخخ ما نداريم گاهي ميگه من قبول نكردم ☺️ تازه ميگه تو نصب كن ولي ميدونم بعد من خودش نصب ميكنه گفتم نه

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺
2706