2737
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 69 پست
اون ده درصدم حتما پسر بچن یا پیر و فرتوتن

نه اتفاقا مرد خوب هم هست ,منتها هر چیز واقعا  خوبی به تعداد کم موجوده

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
من ازدواج کردم  من ادم خوشبینی هم هستم اگه کامنتای منو تو سایت خونده باشید ولی این جوی که راه ...

عزیزم من هم اینقدر تو سایت دیدم باور کن احساس میکنم ذهنم خراب شده در صورتی که قبلا اصلا اینجور نبودم 

خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ولی به نظر من پنجاه پنجاه شاید باشه

اینم چون چند وقته بدبین شدم میگم قبلا درصد کمتری رو میدونستم 

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
مرسي. خودم رو با بي توجهي و بي محلي به شوهرم آروم ميكنم.من اينكه همش ميخواد خوشحالم كنه،اصلا چشمم رو ...

قطعا همسرتون خیانتش جوری بوده که قابل بخشش نبوده هرچند خیانت کوچیک هم رو یه زن روح یه زن نابود میکنه حق داری عزیزم

منم جای شما بودم به همه مردا همین حس رو داشتم این طبیعی هست ولی اگه همسرت واقعا پشیمونه اگه تونستی از ته دلت ببخشش 

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
2731
عزیزم من هم اینقدر تو سایت دیدم باور کن احساس میکنم ذهنم خراب شده در صورتی که قبلا اصلا اینجور نبودم ...

اکثر تاپیکای اینجا که سره کاریه عزیزم 

من اصلا باتوجه به تاپیکای اینجا این حس بد نیومده سراغم  

راجب خانوما هم همین نظر رو دارید؟ 

راجب خانوما هم همین نظر رو دارید؟ 

خانومها و اقایون بر حسب DNAهاشون  رفتار میکنن..به نظر من.

یعنی خانومها در طول تاریخ بیشتر سرکوب شدن و زندگی محدودتری رو تجربه کردن و مردها رفتار بازتر و قدرت و اختیار بیشتری در اجتماع داشتن.چند همسری هم به مرور وارد دی ان ای مردها شده 

حالا هر چقدر هم که خانومها فمینیست باشن و تعدادشون زیاد باشه باز هم به گرد اقایون نمیرسن.همیشه مردها یه قدم در زمینه جسارت اجتماعی و رفتاری از خانومها جلوتر بوده و هستن.جز موارد معدودی که شامل یه قبیله خاص ممکنه بشه که زنها چند همسری دارن و مردها ندارن یا موارد مشابه

اما این سالها خودم دیدم که خانومها بیشتر بازگو میکنن تا قبل.قبلا مخفی بود ولی الان راحت تر هستن

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

این قضیه مال 15 سال پیشه یه خانوم همسایه بود.از اون شیک ها و با عشوه حرف بزن ها.شوهر داشت و دو تا پسر 15 و 19 ساله ...خودش حدود شاید 50 ساله.مادرم یه روز به من گفت این خانوم همسایه یه دوست پسر داره که 20 سال از خودش کوچکتره و پسره رو به عنوان فامیل پیش شوهرش جا زده . دعوتش میکنه خونه و پسره با شوهره شام و ناهار هم میخورن!! 

اتفاقا خودم چند باری این خانومه رو با همین مرد جوان تو آسانسور دیده بودم و سلام و احوالپرسی کرده بودیم.منتها نمیدونستم نسبتشون چیه!!

خوب این خانوم چه راحت اومده به مادر من گفته..ولی شاید همین آدم 10 سال پیشش اصلا جرات نمیکرد این اطلاعاتو از خودش بده

2740
این قضیه مال 15 سال پیشه یه خانوم همسایه بود.از اون شیک ها و با عشوه حرف بزن ها.شوهر داشت و دو تا پس ...

این مورد که مطرح کردید خیلی کم پیش میاد واسه مردی یا برعکس حتی زنی قابل هضم باشه شاید یک در میلیون.. به نظر من خیلی کم پیش بیاد خانمی خیانت کنه.. اینقدر به نظر من درصدش پایینه به چشم نمیاد ... دلیل خیانت اقایون مقصرش قانونی که وضع شده چون برای اقایون هرکاری کنند عمل زشتی نیست و ولی خانما ..به نظر من بعضی اقایون رو گستاخ کرده حق خودشون میدونند ...این عمل هم برای مردا و هم زنا عمل زشت و ناپسندی هست ولی برای اقایون متاسفانه عادی نشون داده میشه.. عزیزم ممنونم مهربونی کردی نظر دادی منم خیلی استفاده کردم

قطعا همسرتون خیانتش جوری بوده که قابل بخشش نبوده هرچند خیانت کوچیک هم رو یه زن روح یه زن نابود میکنه ...

خيانت همسر من فقط در حد ت ل گ ر ا م بوده،ولي از نظر من خيانت،خيانت.چه س  ك س.چه حر فهاي عاشقانه.

خدايا شكرت.