2733
2739

دوسش دارم

عقد نیستیم ولی مثل نامزدیم

همین تو جریان زیر بارون قدم‌زدن 

گفت سرما میخوریم پایه نشد باهام بیاد قدم‌ بزنیم

بعد قبل روز دختر یادآوری کردم براش روز دخترو گقت میخرم ولی هیچی نداد 

من حتی ب یه شاخه گل هم راضی بودم ولی هیچی

اصلا انگار نمیفهمه 

خستمممم

بااینکه دوسش دارم خیییییلی و اونم دوسم داره 

حس میکنم هیچی سرجاش نیس

نمیفهمه منو

نمیفهمه 

ولی خب بتز یکم بهتر شده قبلا کم زنگ میزد ولی الان هرروز زنگ میزنه 

نمیدونم موندم بغص دارم

از طرفی تنها مردی هس ک میشه اعتماد کرد بهش، تکیه کرد

ولی دارم میترسم

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش راجع ب علایقت و چیزایی ک واقعا برات مهمه حرف بزن

کتاب پنج زبان عشق بش کادو بده تو پادکست سانسورچی هم خیلی خوب همین کتاب و ب زبان روان گذاشته و ی فصلشم راجع ب رابطه ست بهش بگو حتما گوش بده

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
2731
وقتی میترسی یعنی هنوز هم جای تردید هست. او اعتماد کامل وجود نداره

میتدسم از تنهایی بعد ازدواج

از اینکه یه خواسته کوچکم رک رد گردفقط گفتم پیاده یکم راه بریم زیر بارون شدید گفت نننن سرپا میخورم نمیتونم برم سرکار چک دارم 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
باهاش راجع ب علایقت و چیزایی ک واقعا برات مهمه حرف بزن کتاب پنج زبان عشق بش کادو بده تو پادکست سانس ...

من فکر نمیکردم زیر بارون رو رد کنه بگه ن سفت و سخت

بارها بهش گفته بودم زیر بارون قدم بزنیم اونم گفته بود اوگی

ولی تو عمل گند زد

من فکر نمیکردم زیر بارون رو رد کنه بگه ن سفت و سخت بارها بهش گفته بودم زیر بارون قدم بزنیم اونم گفت ...

واقعا کم پیش میاد مردی از این کارا کنه

آقایون دعوت به دوستی ندن
من فکر نمیکردم زیر بارون رو رد کنه بگه ن سفت و سخت بارها بهش گفته بودم زیر بارون قدم بزنیم اونم گفت ...

خب عزیزم هرکی ی زبون عشق داره باید با همون بهش عشق داد 

اینو هم شما باید بدونی هم ایشون

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
2740
واقعا کم پیش میاد مردی از این کارا کنه

گفت وقتی بارون نم باشه ن ک الان سیل میاد

خب راست میگه

برو تاپیک قبل

میبینی ک حق با منه

سیل نبود اوکی تر شده بود یکم 

ولی اون نیومد 

برو تاپیک قبل میبینی ک حق با منه سیل نبود اوکی تر شده بود یکم  ولی اون نیومد

ببین یه چیزی بگم؟ تجربه

اگه الان با نامزدم قهریم همش میگم برام دعا کنید برای همین کارامه عین تو

نخواه کسیو تغییر بدی نخواه همش مجبورش کنی باهات همراه باشه همینطوری که هست قبولش داشته باش مجبورش نکن به هیچ کاری

آقایون دعوت به دوستی ندن
ببین یه چیزی بگم؟ تجربه اگه الان با نامزدم قهریم همش میگم برام دعا کنید برای همین کارامه عین تو نخ ...

چرا من همیشه باید ب نیازاش توجه کنم 

اون چرا ن

چرا اون ن؟؟؟ ک یه بار با دل من همراه بشه

چزا اون ن

چرا فقط ما باید اونا رو ملاحظه کنیم 

خودتو بدبخت نکن و فرار کن برو

ک تا ۲شب کنارش وقتی خوابه تو بیدار نباشی از نفهمی و بی بخاری و سردیش اشک بریزی

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
چرا من همیشه باید ب نیازاش توجه کنم  اون چرا ن چرا اون ن؟؟؟ ک یه بار با دل من همراه بشه چزا ...

اگه نمیتونی تحمل کنی با کسی باش که بیشتر شبیه خودت باشه

آقایون دعوت به دوستی ندن
2706