2737
2739

آب بخور احتمالا تشنه هستی

بعدشم دوتا کله خرما بخور

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه برو میوه ی شیرین بخر تو خونه بستنی درست کن حداقل قندش طبیعی باشه 

آرمی سن؟؟🌚💜

میرسه اون روز خوب(شاید)🕊🤍                                   مادر ارشد هفت فرزند به نام بنگتن،دکترای کره شناسی   وکیل مدافع حقوق دختران^^                                              تورک قیزیام🙌🐺
2731
تو خونه کیک دارم تا حالا مقاومت کردم نخورم

خب کیک رو نخور برو از بیرون سه تا موز بخر یه نیم کیلو توت فرنگی بیار با شیر و یخ میکسش کن یه کوچولو کاکائو ۹۰ درصد بریز روش هم جیگرت حال بیاد هم زیاد رو رژیمت تاثیر نذاره

یا میتونی از این بستنی های کالری کم هم بخری 

مربی ما رسپی اینا رو میزاره 

دختر ترک 🥰 
2740
آره تواممم؟؟؟ 🥲💜

آرهههه🤩

بایست کیه؟

میرسه اون روز خوب(شاید)🕊🤍                                   مادر ارشد هفت فرزند به نام بنگتن،دکترای کره شناسی   وکیل مدافع حقوق دختران^^                                              تورک قیزیام🙌🐺